İyi grafikli oyun önerileri

Golden.Nyks

Decapat
Gerçekçi ve güzel görünen en iyi grafikli oyunları arıyorum.
Oynadığım oyunlar arasından Cyberpunk 2077 ve RDR2 diyebilirim. Size göre en iyi grafiklere sahip oyunlar hangileridir?(Yarış ve simülasyon oyunları hariç)

Oynadığım oyunlar arasından Cyberpunk 2077 ve RDR2 diyebilirim. Size göre en iyi grafiklere sahip oyunlar hangileridir?(yarış ve simülasyon oyunları hariç)

Sniper contracts 2

Oynadığım oyunlar arasından Cyberpunk 2077 ve RDR2 diyebilirim. Size göre en iyi grafiklere sahip oyunlar hangileridir?(Yarış ve simülasyon oyunları hariç)
Hitman3 RTX ile efsane oluyor, özellikle Dubai bölümünde RTX farkını koyuyor.

Tlou , gow, unchearthed hem güzel hikaye hem grafik .

A Plague Tale serisi önerebilirim. Yeni bitirdim ve hikayesi olsun oynanışı olsun bence gayet keyifliydi. Ortalama hızda bir oynanışı var bazen hızlanıp bazen yavaşlıyor fakat grafikleri inanılmaz. Özellikle 2. oyunda çok sağlam grafikler var.

Hitman3 RTX ile efsane oluyor, özellikle Dubai bölümünde RTX farkını koyuyor.
Yokluk zamanları eski bilgisayarda "Hitman 2: Silent Assassin" oyununun demosunu 20-30 kez bitirmişimdir zamanında çok hoşuma gitmişti bunu da deneyeceğim teşekkürler.
Platform belirtilmemiş o yüzden Horizon Forbidden West. Cidden çok iyi grafikleri var oyunun. PC ise yine sorun değil önünde sonunda gelir aklınızda bulunsun
İnşallah.

Geri
Yukarı