İyi hikayeli oyun önerisi

Mafia serisi GTA serisi RDR serisi the walkink Dead serisi Half-Life serisi God of War serisi.
Far Cry serisi olabilir metro serisi olabilir aklıma gelenler bular.
Mafia Serisini,Gta serisini oynadım.RDR2 yi anlayamadım.Twd serisini beğenmedim.Half Life,God Of War zaten en iyileri oynadım,Far Cry Primialı Oynuyorum Şimdilik
Nasıl? İngilizceniz mi yok yoksa oyunun atmosferine mi alışamadınız? Anlaşılmayacak bir hikaye yok ilerledikçe açılıyor.
Atmosferine Alışamadım direk sildim.

Mafia Serisini,Gta serisini oynadım.RDR2 yi anlayamadım.Twd serisini beğenmedim.Half Life,God Of War zaten en iyileri oynadım,Far Cry Primialı Oynuyorum Şimdilik

Atmosferine Alışamadım direk sildim.
Biraz şans verseniz güzel olurdu. The Witcher 2 indirmeniz güzel olmuş. The Witcher 3'ü oynarsınız ardından. The Witcher evreni en sevdiğim evrenlerden biri olmuştu.

Oynamadıysan BioShock:Infinite öneririm. Onun dışında iyi oyunların genelini önermişler zaten.

Cyberpunk'ı bitirince girişmek istediğim oyunlardan, hikayesi çok güzele benziyor. Oynamaya değer mi sizce? Kaç saatten sonra bayıyor oyun?
Beni hiç baymadı. Atmosfer olarak oynadığım en iyi oyunlardan biri. Oynanışını ve hikayesini RDR2'ye kıyasla daha çok sevdim. Yan görevleri tekrar ediyor diyenler var ama şu ana kadar tekrar ettiğini görmedim.

Beni hiç baymadı. Atmosfer olarak oynadığım en iyi oyunlardan biri. Oynanışını ve hikayesini RDR2'ye kıyasla daha çok sevdim. Yan görevleri tekrar ediyor diyenler var ama şu ana kadar tekrar ettiğini görmedim.

Araya Sekiro sıkıştırmak istiyorum. O çileden sonra Horizon biraz rahatlatır beni umarım. Hikayesi ve atmosferi çok hoş duruyor dediğiniz gibi. Oynamaya değer gibi cidden. Oynayan birinden yorum almak güzel oldu benim için, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı