İyi huylu köpek tavsiyesi

ManchesterCity

Centipat
Arkadaşlar evime köpek satın almayı düşünüyorum. Tatlı, iyi huylu bir şey arıyorum ama kararsız kaldım. Sizin tavsiyeniz var mı?
Aradığım özellikler:
Saldırgan olmaması
Büyük olmaması, küçük olması
Oyun oynamayı sevmesi.

Köpeğin yetiştiği yer önemli sevgi ile yetiştirilen köpek uyumlu olur zaten. Golden cinsi köpek tavsiye ederim insanlarla iyi anlaşan bir köpektir ya da kangal. Pitbull, mastiff gibi köpeklerden uzak durun.

Arkadaşlar evime köpek satın almayı düşünüyorum. Tatlı, iyi huylu bir şey arıyorum ama kararsız kaldım. Sizin tavsiyeniz var mı?
Aradığım özellikler:
Saldırgan olmaması
Büyük olmaması, küçük olması
Oyun oynamayı sevmesi.
Golden Retriever. Eğer köpeğe istediği sevgiyi, ilgiyi verirseniz aynen karşılığını size verecektir. Gayet uysal ve oyuncu bir köpektir. Büyüklük konusunda ne boylarda bir köpek istediğinizden tam emin değilim fakat o kadar abartılı büyüklükte bir hayvan değil. İyi yetiştiği sürece saldırganlıkta yapmaz, evinizde küçük yaşta çocuk varsa çocuklarla da iyi anlaşabilen bir tür.

maltese terrier olabilir ama keşke barınaktan sahiplensen..

maltese terrier olabilir ama keşke barınaktan sahiplensen..
Hocam ben zaten kedi köpekten korkan birisiyim yüzümü gözümü falan ıstırır o yüzden barınaktan almak istemiyorum.

Küçük köpekler çok pahalı hocam. Ama kaniş tavsiye ederim.
Ne kadar ki mesela bir kere dışarda görmüştüm küçük sevimli bir şeydi bütçem esnek.

Geri
Yukarı