İyi internet, kötü bilgisayar mı? Kötü internet, iyi bilgisayar mı?

Bence kötü internetten kastı 1Mbps download 0.5Mbps upload 😃.
GTA 5 100GB'tan fazla bu internetle haftalara sürer.

RDR de 50GB'tan fazla oda günler sürer.

GTA SA indirmek bile saatler sürer.

Her şey Online oyun değil, zaten kötü bilgisayarın olsa her oyunu takıla takıla oynarsın. İyi bilgisayar kötü internet olursa en azından hikayeli oyunları iyi grafiklerle oynarsın.

Hocam indirme kısmı sıkıntı işde.

İyi bilgisayarın olunca gidip yüksek grafikli oyunlar oynamak istiyorsun Single Player bir oyunda sorun degil ama competitive oyunlarda oynamak istediğin zaman internetin kötü olduğunda yine zevk alamıyorsun o zamanda rage atıp duruyorsun. İkisi de ihtiyacını karşılayacak kadar olacak buradaki iyi interneti stabil bir internet olarak düşünüyorum bence iyi internet hızlı değil stabil olan. Hızlı internet zaten iyidir diyecek arkadaşlar altyapım 81Mbps çıkıyor hat değerlerimde iyi ama eğer ki 50Mbps üstü bir hız alırsam oyunlarda hit reg sorunu yaşıyorum. Şu an 50/8Mbps hız, 22.7/30dB SNR margin ve 3.2/3.4 dB hat zayıflaması ile sorunsuz kullanıyorum. 75, 88 ve 100Mbps paketler tanımlattığım zaman internet kötü bir internet oluyor.

Ben gece açık bırakıyorum, Steam watcher gibi bir uygulamayı da açıyorum. İndirimce bilgisayar kapanıyor.

Hocam iyi güzelde kötü internet ile 1GB indirmek bile 2,3 saat süreceke 1I 8e bölersek 125kb/s internet alıyoruz bu internet ile Technopat'a girmek bile dakikalar sürer bırakın GB'lar indirmeyi.

Kötü internet iyi bilgisayar. Bilgisayar iyi olsunda interneti bir şekilde bulurum.

İşin kötü tarafı şu an ikisi de kötü.

RDR'yi 5günde indirince benim sıfatı eşgal.
Ömrüm oyun inmesiyle geçti hocam. Kötü bilgisayarla hiç olmaz

Hocam kötü bilgisayarla hiç olmaz. Oynayacağın oyun piksel oyunlar olur en fazla

Geri
Yukarı