İyi ki almışım dediğiniz ürünler nelerdir?

Hocam bende bu işlemci gibi birşey almak istiyorum acaba video render, kodlama ve ETS 2 GTA defentive Edition gibi oyunlarda naıs?
Powerbank
Ets 2 yı orta ayarlarda 60 fps'nin üstünde oynayabiliyorum.Gta'yıda Low Medium karışık 30+fps oynayabiliyorum(1080p için bunlar 720p'de artıyor fps).Uzun süredir pek oyun oynamıyorum derslerden dolayı güncellemelerden sonra ne değişiklik var mıdır bilemiyorum.
Ben camtasia kullanıyorum renderda ve programda gayet iyi ama Adobe premier 2020 sürümünü bir kere kullandım onda da pek sorun yaşamadım ama render yavaştı.
Eğer konu açarsan sana aynı fiyat bandında daha iyi laptop önereceklerdir.

Razer Basiliks V2, 11 tuşu ne yapayım dedikten sonra iyi ki 11 tuşlu bir şey almışım dedirtti. :D

Anker Q10, müzik kulaklığı istiyordum. F/P bir çözüm oldu.

Bir de komple PC, Dolar yükselmeden 2 hafta önce bitirdim işi. İyi ki de erkenden bitirdim.

Dün setepime attığım Patriot 960 GB SSD 944 TL idi. Şuan 1126 TL olmuş..... Ülkede bir şey almak için en uygun zaman almaya karar verdiğiniz zaman artık. 1 gün beklemeye gelmiyor.

Asus TUF Gaming laptop almıştım kurban bayramının ertesi günü. 13,500 liraya almıştım, şu an muadilleri 20 bin liranın üzerinde satılıyor. Bir de arazi ölçüm aleti almıştık 48 bin liraya, o da 90 bin lira civarı olmuş. Bu ikisi için iyi ki almışım diyorum sürekli.

İyi ki almışım dediğiniz ürünler oldu mu? Olduysa bunlar neydi? Benim 8 yıl önce Decathlon'dan aldığım sünger top:Sünger Futbol Topu - 3 Numara - Kırmızı zamanında 10 TL'ye almıştım evde oynamak için. Biliyorum biraz saçma ama çok eğlenceli gördükçe vuruyorum yumuşak zaten bir yeri de kırmıyor tam bir ev topu ama köpeğim parçaladı geçen. 😃
Bilgisayar, Akıllı Bileklik, Termos, Gürültü engellemeli kulaklık.

Huawei matepad 11, ulan bir tablet bu kadar mı işlevsel olur. Film izle, ders çalış, resim çiz, sosyal medyada takıl yok yok. Hem de çok ucuz.

Laptopum, 6750 TL + 400 TL 8 GB RAM.
Evdeki bilgisayarım.
Full + full paket G300S 106 TL ye almıştım halen sağlam maşallah.
15 TL'ye 2 metre tip c Ugreen USB kablosu almıştım şuan 70 TL civarı.
Aldığım çoğu şeye pişman olamadım. Aldığımdan çok almadığıma pişman oldum.

Geri
Yukarı