Zamanında iyi ki almışım dediğiniz oyunlar

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Ben Detroit'i Steam de zam gelmeden önceki indirimde almıştım 71 TL'ye sizin var mı? Ve tabii ki RDR2'yi unutmayalım 98 liraya almıştım Epic'den son indirimden bir önceki indirim de.

Ben Detroit'i Steam de zam gelmeden önceki indirimde almıştım 71 TL'ye sizin var mı? Ve tabii ki RDR2'yi unutmayalım 98 liraya almıştım Epic'den son indirimden bir önceki indirim de.

2 tane RDR2 bir tane GTA 5 1 tane GoW. Steam.

2 tane RDR2 bir tane GTA 5 1 tane GoW. Steam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Sansürlü de olsa küfür içeriyor)

GTA 5 ve Euro Truck Simulator.

Minecraft olabilir. Play Store'da ücretsizken almıştım. şu an 154tl. yine minecraftı pcde baya uyguna almıştım şu an malum. onun dışında başka yok galiba.

Steam hesabımdaki oyunlarının neredeyse yarısı zamlandı o yüzden aşırı memnunum, bunlara Quantic Dream oyunları da dahil belli başlı indie oyunlar da o yüzden imkanınız varsa oynamak istediğiniz oyunu alın. Steam kuru 10 liraya çıkardığı dönemde CS envanterimi boşaltıp 50'den fazla oyun almıştım iyi ki almışım.

Slime Rancher, Human: Fall Flat, House Flipper

Yeni konular

Geri
Yukarı