İyi oynayamamanın sebebi oyuncu koltuğunun olmaması olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RGB kulaklık, monitör, klavye, mouse, mouse pad, ekran kartı, kasa, fan, PSU, SSD, M.2 SSD, işlemci, RAM, anakart, RGB LED, oyuncu çorabı, RGB gözlük ve oyuncu suyu alırsan sorunun çözülür(!) 😉.

Benim de oyuncu koltuğum yok ve ben CS:GO benzeri oyunlarda başarılı olamıyorum. Koltukla bir alakası yok bunun. Ben şu an normal bir dönen koltukta oturuyorum, doğru düzgün bir sırtlığı bile yok ve çoğu oyunu düşük/orta ayarlarda 40-30 FPS arası oynuyorum. Assetto Corsa gibi oyunlar oynuyorum mod yükleyip. Biliyorum sistem gereksinimi düşük ama shader yüklediğin zaman zorluyor. Ha bir de bu oyunda çok iyiyim. Yani sonuç olarak şunu söylemeye çalıştım; oturma şeklinle değil de daha çok klavye ve fareyi nasıl tuttuğuna bağlı bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana kötü bir haberim var.
Eskiden bilgisayarım kötü olduğu için kötü oynadığımı düşünüyordum. Daha sonra yeni bilgisayar aldım ama hiçbir şey neredeyse değişmedi.
Daha sonra suçu internete attım.
Daha sonra interneti de yeniledim ve ne göreyim hala aynı.

O zaman kolsuz olduğumu anladım. Bazen kabul etmek gerekiyor.

Sana kötü bir haberim var.
Eskiden bilgisayarım kötü olduğu için kötü oynadığımı düşünüyordum. Daha sonra yeni bilgisayar aldım ama hiçbir şey neredeyse değişmedi.
Daha sonra suçu internete attım.
Daha sonra interneti de yeniledim ve ne göreyim hala aynı.

O zaman kolsuz olduğumu anladım. Bazen kabul etmek gerekiyor.
Sonunda kabullenebilen birisi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı