İyi para kazanılacak iş önerisi

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, yaz tatilinde kesin işe gireceğim. Fakat gireceğim işten ne kadar ücret talep edeceğim bilmiyorum.
Zorluğu önemli değil, iyi parası olan bir iş önerinizi var mı? Yardım ederseniz teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, yaz tatilinde kesin işe gireceğim. Fakat gireceğim işten ne.
Kadar ücret talep edeceğim bilmiyorum.
Zorluğu önemli değil, iyi parası olan bir iş önerinizi var mı? Yardım ederseniz teşekkür ederim.
Bu senin ilgi alanını da bağlı dostum.Örneğin getir götür seviyorsan berberde çırak olursun pek parası olmasa da.Senin yerinde olsam bi bilgisayar mağazasında iş bakardım eğer ilgin varsa tabi.Ya da köpek gezdirip para kazanabildiğin uygulamalar var fiyatlar değişiyor oralara da bakabilirsin.

Nereye gidersen git ne yaparsan yap özel sektör seni öldürmeden para vermez.

Zorluğu önemli değil demek ancak elin işinde çalışmayan biri diyebilir. Zorluğu önemli değilse sanayide çok iyi para var.
Haftalık 600'dü bu yaz ama belki artmıştır.
Komilik de iyi para var. Arkadaşım hala komi çocuk 90-150 arası alıyordu sanırım (bahşiş etkeni fazla genelde 80+bahşiş şeklinde olur).
Berber çıraklığında para yok günde alacağın en fazla 2 paket sigara parası (bayram hariç ).

Nereye gidersen git ne yaparsan yap özel sektör seni öldürmeden para vermez.

Zorluğu önemli değil demek ancak elin işinde çalışmayan biri diyebilir. Zorluğu önemli değilse sanayide çok iyi para var.
Haftalık 600'dü bu yaz ama belki artmıştır.
Komilik de iyi para var. Arkadaşım hala komi çocuk 90-150 arası alıyordu sanırım (bahşiş etkeni fazla genelde 80+bahşiş şeklinde olur).
Berber çıraklığında para yok günde alacağın en fazla 2 paket sigara parası (bayram hariç ).

Hocam şu an garsonlar 250 TL günlük olarak düğün vs mekan sabit değilse iyi para bana kalırsa bahşiş almasan bile.

Allah Allah.Detay verebilir misiniz rica etsem ?
Şimdi şöyle:

Yeni yeni popülerleşen bir satıcının eski ve ucuz bir eserini satın alıyor. Satıcı popülerleşince de bu eseri satıyor. Açık arttırma vs. ile 30€ kâr ediyor.

Geri
Yukarı