İyi yapmış mıyım?

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben 16 yaşında bir Türk genciyim geçen yıl 10. sınıfta iken sınıfta kaldım ve tekrar 10. sınıfı okuyorum, sizlere hafta sonu yaşadığım olayı anlatacağım arkadaşımın bir olayı oldu kavgası olacaktı çıkışta cuma günü ve adamlar 20-25 yaşlarında birkaç tanesi de ellerinde satırlı. Ben ve diğer arkadaşıma dedi ki "siz çıkışta okulun etrafına bakın bekleyin biraz ararsınız beni" dedi ve okulun içinde 2 saat bekledi biz de arkadaşımla çıkışta okul dağılana kadar baktık okuldan kavgalı olduğu diğer çocuklarında okulun etrafında olduğunu söyledik isterse polisi de arayabileceğimizi söyledik istemedi sonra arkadaşımla Marmara'ya binip gittik. Cumartesi günü de konuştuk olay hakkında falan sonra espri bile yaptık vs. pazar günü yani dün Instagram da ki arkadaş grubumuza "Ardayla (ben) Çınar (diğer arkadaşım) kaçtı gitti karı gibi zaten onlar daha çıkışta gelmesin" yazmış. Sinirlendim ve bende "ben okula satır yemeye değil sınıfı geçmeye geliyorum" dedim sonra bana "dostluğun buysa git zaten" falan dedi bende "iyi ki gittim bir daha olsa tekrar giderim" dedim sonra bana "artık Allah'a emanet ol" dedi bende "sende" dedim ve engelledim her yerden zaten maksimum 1 yıllık arkadaşımdı. Şöyle adamlık taslayan tatava yapan insanlardan nefret ediyorum. Ve cuma okul çıkışında satırlı adam okulda başka düşmanını görünce çıkışta ona da saldırmış yüzüne dikiş atılmış. Sonuçta okulda kimse kimsenin babası değil. Sıradan bir kavga da değil satırdan söz ediyorum. Ve bu arkadaşım önceki kavgalarında hep kaçmıştı gelip bana "kaçtın" demesi zaten komedi gibi. İyi ki yollarımı ayırdım.

Selam, ben 16 yaşında bir Türk genciyim geçen yıl 10. sınıfta iken sınıfta kaldım ve tekrar 10. sınıfı okuyorum, sizlere hafta sonu yaşadığım olayı anlatacağım arkadaşımın bir olayı oldu kavgası olacaktı çıkışta cuma günü ve adamlar 20-25 yaşlarında birkaç tanesi de ellerinde satırlı. Ben ve diğer arkadaşıma dedi ki "siz çıkışta okulun etrafına bakın bekleyin biraz ararsınız beni" dedi ve okulun içinde 2 saat bekledi biz de arkadaşımla çıkışta okul dağılana kadar baktık okuldan kavgalı olduğu diğer çocuklarında okulun etrafında olduğunu söyledik isterse polisi de arayabileceğimizi söyledik istemedi sonra arkadaşımla Marmara'ya binip gittik. Cumartesi günü de konuştuk olay hakkında falan sonra espri bile yaptık vs. pazar günü yani dün Instagram da ki arkadaş grubumuza "ardayla (ben) çınar (diğer arkadaşım) kaçtı gitti karı gibi zaten onlar daha çıkışta gelmesin" yazmış. Sinirlendim ve bende "ben okula satır yemeye değil sınıfı geçmeye geliyorum" dedim sonra bana "dostluğun buysa git zaten" falan dedi bende "iyi ki gittim bir daha olsa tekrar giderim" dedim sonra bana "artık Allah'a emanet ol" dedi bende "sende" dedim ve engelledim her yerden zaten maksimum 1 yıllık arkadaşımdı. Şöyle adamlık taslayan tatava yapan insanlardan nefret ediyorum. Ve cuma okul çıkışında satırlı adam okulda başka düşmanını görünce çıkışta ona da saldırmış yüzüne dikiş atılmış. Sonuçta okulda kimse kimsenin babası değil. Sıradan bir kavga da değil satırdan söz ediyorum. Ve bu arkadaşım önceki kavgalarında hep kaçmıştı gelip bana "kaçtın" demesi zaten komedi gibi. İyi ki yollarımı ayırdım.

İyi olmuş zaten yapman gerekeni yapmışsın gereken bu zaten.

Aynı şeyi arkadaşın için geç, sevgilin için bile yapma. Evlilik veya nişan gibi ciddi nüshalar olmadığı sürece başkası için ölünmez :)

Geri
Yukarı