İyi bir zanaatkâr mıyım?

Geçen sene eve yeni parke yaptırdık. Paranın yarısını peşin verdim, kalanını da iş bitince alırsın dedim. Şerefsiz işçiliği yarım yamalak yaptı. Arıyoruz telefonu açmıyor. Ben de sen bilirsin paranın yarısı bende dedim. Yarım yamalak yaptığı yerleri ben duzelttim.

Is paraya gelince bu sefer onlar aramaya başladı. 500 TL kesik attım, sıkıysa da alırsın dedim. Daha da sesi çıkmadı. Bak anlaşılan şey yarim yamalak yapılıyorsa tamam ama istediğin şekilde yapılıp begenmemezlik yapıyorsan o da musterinin ayibi oluyor.
1 odayı 1 saatte parke yaparsın ama 1 odayı komple dolap yapmak için 5 gün gerekir.

Adam 40 dakika uğraşıp alacak parasını ama öylesini tercih etmiş esnaf kalmadı hocam ülkede.

Kim kime nasıl kazık atarım derdinde.

Açıkçası çok fazla dolap bölmesi var ve kulp seçiminin de yanlış olduğunu düşünüyorum. Tasarım olarak tezgah bölmesinin üst kısmı dolaplar yukarıdan açılacak şekilde olabilirdi. Onun dışında emeğe saygı👏

Açıkçası çok fazla dolap bölmesi var ve kulp seçiminin de yanlış olduğunu düşünüyorum. Tasarım olarak tezgah bölmesinin üst kısmı dolaplar yukarıdan açılacak şekilde olabilirdi. Onun dışında emeğe saygı👏
Mermer, kulp müşterinin zevkine göre seçildi hocam.

Geri
Yukarı