İyon Phantom mu yoksa Oni Phantom mu?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar, gece pazarımda 1100VPYE Oni Phantom var ama mağazamda 1775VPYE İyon Phantom var. Sizce hangisini almalıyım? Fazladan para vermek istemiyorum ama iyonun görüntüsünü daha çok seviyorum. Ne yapsam, bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Oni'nin kendine özel bir sesi olsaydı kesinlikle mağazama geldiğinde alırdım. İstiyorsan 8400 VP olsun. Acımadan parayı basardım. Ama sırf sesi olmadığı için iyon ve asil phantom bekliyorum. He tabii 1100 VP'ye Oni varsa, zaren sormana gerek yok. Direkt al geç.

Arkadaşlar, gece pazarımda 1100VPYE Oni Phantom var ama mağazamda 1775VPYE İyon Phantom var. Sizce hangisini almalıyım? Fazladan para vermek istemiyorum ama iyonun görüntüsünü daha çok seviyorum. Ne yapsam, bilemedim.
İyon Phantom çok daha iyidir.

Hocam konuyla alakasız fakat monitörünüzü çok merak ettim lütfen beni kırmayın.

İyon Phantom çok daha iyidir.

Hocam konuyla alakasız fakat monitörünüzü çok merak ettim lütfen beni kırmayın.

Hocam monitör 75Hz 900p eski bir Samsung monitör ama değişecek.

İyon kaplamanın görüntüsünü seviyorsanız onu alın.

Eğer Oni'nin kendine özel bir sesi olsaydı kesinlikle mağazama geldiğinde alırdım. İstiyorsan 8400 VP olsun. Acımadan parayı basardım. Ama sırf sesi olmadığı için iyon ve asil Phantom bekliyorum. He tabii 1100 VP'ye oni varsa, zaren sormana gerek yok. Direkt al geç.
Oni aldım, keşke iyon alsaydım diyorum. Oninin dış görünüşü güzel ama oynanışınza etki etmiyor. (ses vb.) İyon da hem ses değişiyor hem de dış görünüş güzelleşiyor. Bence iyon ama tercih sizin :)

İyon tek atar.

hocam gece gece güldüm ya, ne alakası var şimdi? 😂

O zaman gidip karta para atayım alayım iyonu :D sağ olun 5 dk daha düşünüp gideyim ATM'ye. Alınca yazarım ne aldığımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı