İyon Phantom mu yoksa Oni Phantom mu?

İkisini de almamaya karar verdim. Oni alırsam pişman olacağımı biliyorum çünkü içime sinmedi. İyon güzel ama şimdi ATM'ye gitmeye çok üşeniyorum. İllaki gelir yine.

Arkadaşlar iyonu kaçırdığım için oni aldım ama mükemmel birşeymiş, ses efekti olmasa bile görünüşü öldürdükten sonra gelen ses vs çok motive etti beni. DM girdim en başta normalde Phantom'la hiç oynayamazken 40/11 gittim. 1100VP ye almam da ekstra güzel oldu. İyon da güzel tabii ki ama yapacak bir şey yok oni de gayet iyiymiş. @eyre @TylerDurdenAynıBen @recaii @Herixa @PhroteX

Bu arada 15 radyanitim var sizce hangi rengini açayım?

Arkadaşlar iyonu kaçırdığım için oni aldım ama mükemmel birşeymiş, ses efekti olmasa bile görünüşü öldürdükten sonra gelen ses vs çok motive etti beni. DM girdim en başta normalde Phantom'la hiç oynayamazken 40/11 gittim. 1100VP ye almam da ekstra güzel oldu. İyon da güzel tabii ki ama yapacak bir şey yok oni de gayet iyiymiş. @eyre @TylerDurdenAynıBen @recaii @Herixa @PhroteX

Sadece görüntüsü için 1100 VP verilir o skine. Bize de hayırlı olsun demek düşer.

Hocam ekte bıraktım, ben en çok bu rengini seviyorum.

Screenshot_1.png

Geri
Yukarı