İzinsiz açılan Papara hesabı sorunlara yol açar mı?

AtakanÖzbek

Hectopat
Merhaba. 1 Ağustos tarihinde, kimlik bilgilerim çalınmıştı ve benim adıma onaylı hesap açılmıştı. Ben de 11 Ağustos'ta önce yeni TC çıkartıp seri numarasının değişmesini sağladım, ardından Papara ile iletişime geçip hesabımı kapattırdım. İleride başıma herhangi bir sorun gelir mi ve hesabı bir daha açma gibi şansları var mı?

Yaklaşık 5 6 sene önce annemin T.C. kimlik numarası çalınmıştı dolandırıcılar o numaranın üstüne SIM kart çıkartıp insanları dolandırmıştı. Daha sonra karakola çağırma durumları falan oldu anlayışla karşıladılar ondan sonra pek bir sıkıntı olmadı.
Senin durumla benzerlik gösterdiği için yazdım yani pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Yaklaşık 5 6 sene önce annemin T.C. Kimlik numarası çalınmıştı dolandırıcılar o numaranın üstüne SIM kart çıkartıp insanları dolandırmıştı. Daha sonra karakola çağırma durumları falan oldu anlayışla karşıladılar ondan sonra pek bir sıkıntı olmadı.
Senin durumla benzerlik gösterdiği için yazdım yani pek sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Düzenli olarak e-Devlet takip ediyorum banka, hat ve borç olarak 4 ay sonucu şu anlık bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı