İzlediğim anime listesini nasıl yapabilirim?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 4700mq 3.40ghz
Gt740m 2gb
2x4 1600mhz
Samsung 870 Evo 500gb
Merhaba. İnsanların anime listleri var ve bayağı işe yarar, güzel oluyor. Ben nasıl liste açabilirim? Bir de ben çok fazla anime izledim. Hatırlanamayacak kadar fazla. İzlediğim animeleri bulmanın bir yolu var mıdır böyle zaman çok almadan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İnsanların anime listleri var ve bayağı işe yarar, güzel oluyor. Ben nasıl liste açabilirim? Bir de ben çok fazla anime izledim. Hatırlanamayacak kadar fazla. İzlediğim animeleri bulmanın bir yolu var mıdır böyle zaman çok almadan?
Hocam bulursanız etiketleyin beni :)

Ben listemi Türk Anime'den yapıyorum ama çoğu kişi MyAnimeList'ten yapıyor.

Telefonda TV time diye bir uygulama var orada flim ve dizileri ekleyebiliyorsun ve yeni bölümlerin ne zaman çıkacağını sana bildiriyor.

MyAnimeList'i kullanabilirsiniz.

Anilist myanimeliste göre çok daha pratiktir, en basiti tek anime arayıp bulma derdin yok maldaki gibi. 1-2 saatte tüm listeni yaparsın.

Anilist myanimeliste göre çok daha pratiktir, en basiti tek anime arayıp bulma derdin yok maldaki gibi. 1-2 saatte tüm listeni yaparsın.

Bir mal hesabım vardı dün izlediğim animelerin bazılarını ekledim. Ancak hala tam olarak anlamış sayılmam. oppaiseverissei's Profile - MyAnimeList.net
Bu da profilim. Eksik yaptığım ya da bilmediğim bir şey varsa söyleyebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı