İzlediğim dizilerin takibini yapacağım site veya uygulama önerisi

TheDobrevic

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD R5-5600
GPU: SAPPHIRE RX580 NITRO+ 8GB
Anakart: MSI B550M Pro-Vdh Wifi
RAM: 2 x 8
HDD: SEAGATE 1TB 7200RPM
SSD: Hyperx Fury 480GB
Monitör: MSI G27C4, MSI G241
Kasa: Cooler Master MB511
PSU: FSP HYPER 80+ 700W
Meslek
Kalıp Tasarım Mühendisi, Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Merhabalar, çoğu dizi ve çizgi filmi izliyorum ardından izlediğimi unutuyorum. Bunların takibini yapacağım izledim ve izleyeceklerim diye ayırabileceğim bir uygulama veya site var mıdır? IMDB'de benzer bir şey var ancak çok karışık site, tüm dizileri tek tek aratıp yıldız vermen gerekiyor, hepside zorlu oluyor.

Kız arkadaşım TV Time diye bir uygulama kullanıyor. İnceleme şansım olmadı ama çoğu dizi ve istediğin özellikler vardı diye hatırlıyorum. Bir bak istersen dostum. :)

Son düzenleme:
Korsan olarak mı değerlendirilir bilemiyorum ama DiziBox da dizinin sezon sayfasında hatta izlediğiniz bölümün yanında ki kutuları işaretleyerek izlediklerinizi profiliniz içinde olduğunuz sürece takip edebiliyorsunuz. Üye olup biraz kurcalarsanız anlaşılır hale gelecektir.

Ben masaüstüne boş klasör oluşturuyorum ismini de dizinin ismi + kaldığım sezon ve bölüm olarak yapıyorum mesela TWD 7-1 (The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm) gibi. Mesela bak şöyle yapabilirsin 1 tane klasör aç ismini Diziler koy. İçine de izlediğin dizileri hangi bölümde kaldıysan bu şekilde yapabilirsin.

Ben masaüstüne boş klasör oluşturuyorum ismini de dizinin ismi + kaldığım sezon ve bölüm olarak yapıyorum mesela TWD 7-1 (The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm) gibi. Mesela bak şöyle yapabilirsin 1 tane klasör aç ismini Diziler koy. İçine de izlediğin dizileri hangi bölümde kaldıysan bu şekilde yapabilirsin.

Bunu denedim hem klasör hem not defteri olarak, o kadar uzun bir liste olduki not defterinde aşşağı in in bitmiyor klasör yapsamda baya klasör oluyordu çok mantıklı gelmedi zamanla.

En iyisi AdFree IMDb kullanmak. Her çeşit listeyi yaratabilir, favori bölümleri Bookmark'layabilirsiniz de.

Denedimde çok beceremedim imdbyi , TV Time uygulamasını indirdim tam istediğim gibi.

Teşekkürler indirip deneyeceğim.

diziboxun sistemide imdb ile aynı ya bölüm bölüm seçiyorsun yada sezon sezon seçiyorsun.
Paraya kıyıp en iyisini Netflix alman o zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı