İzlediğiniz en saçma video

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Dikkat küfür içerir.)

Son düzenleme:
Ekşide vardı biri paylaşmış. İzlemenizi önermem.
Normalde böyle videolar beni pek etkilemezdi, ancak daha ne olduğunu bile bilmeyen masum bir hayvana yapılması o kadar etkiledi ki, hala sövüyorum. Asla izlemeyin, biliyorum böyle deyince izleme isteği geliyor ancak asla izlemeyin.

Selamlar, izlediğiniz en saçma videoları atın, izleyelim. Ben başlıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

her izleyişimde hayatı sorguluyorum.

İzlemez olaydım. Çin ile Hindistan yok olsa dünya rahatlayacak vallaha.
Biraz ırkçı bir söylem olmuş bence. Aynı videonun Brezilya da çekilmiş hali de var ancak bu demek olmuyor ki her Brezilya insanı kötüdür, Brezilya yok olsun. Bir kişi üzerinden diğerlerini yargılamanın çok yanlış bir şey olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Biraz ırkçı bir söylem olmuş bence. Aynı videonun Brezilya da çekilmiş hali de var ancak bu demek olmuyor ki her Brezilya insanı kötüdür, Brezilya yok olsun. Bir kişi üzerinden diğerlerini yargılamanın çok yanlış bir şey olduğunu düşünüyorum.
Genel de Çinlileri böyle pislik şeyler yaparken görüyoruz o yüzden dedim, bir de videonun etkisinden olsa gerek çok sinirlendim.

bu da 2.si

Geri
Yukarı