İzlemesi Zevkli Oyun Serisi Önerisi

DeletedUser01

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
yok
YouTube'da şu sıralar izlemeye değer hiçbir şey bulamıyorum. İzlemesi zevkli oyun serisi önerilerinizi bekliyorum. Sadece oyun olması şart değil ama önceliğim oyunlar tabi.

YouTube'da şu sıralar izlemeye değer hiçbir şey bulamıyorum. İzlemesi zevkli oyun serisi önerilerinizi bekliyorum. Sadece oyun olması şart değil ama önceliğim oyunlar tabi.

pintipanda Detroit serisini izleyebilirsin. Sonuna kadar çok eğlenmiştim.

The Witcher 3 film gibi bir oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşın 50-60 bölümlük uzun bir The Witcher 3 serisi var. İstersen bakabilirsin. Oyunun cılkını çıkardığı da söylenebilir. :D

@DeletedUser01 aslında oyundan ziyade yayıncı incelesen bence daha faydalı olabilir. Yani mesela R6 sevebilirsini ama belki Wtcn veya Jabba sevmeyeceksin. Bu açıdan bakarsan daha güzel seçimler yapabilirsin diye düşünüyorum.

@painkiller hocam zaten Twitch mecrasını takip eden biriyim. Sorun şu ki 2-3 gün içerisinde internetimiz kapatılıyor, ben de video depolamak istiyorum. En azından beni 1-2 ay götürebilecek cinsten. Bu iş için de en uygunu genelde oyun serileri oluyor, sürükleyici. Önerebileceğiniz YouTuber var mı R6 çeken?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı