Çözüldü İzlenecek film önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Güzel CGI olan, çekimleri ve oyunculukları kaliteli, renkli renkli bol görsel şölenli film önerir misiniz?

Cameron'ın Avatar filmi gibi, Rick and Morty, Black Mirror, Blade Runner, Great Gatsby, Açlık Oyunları... Bu gibi tarz atmosferi olan yapımlar; distopik, neo-noir türleri vs.

Maymunlar Cehennemi, Yüzüklerin Efendisi, Fight Club, İnception, Zindan adası, İnterstellar, Marslı falan bunları izledim.

Özellikle kafa iyiyken izlenecek yukarıdakiler gibi film önerisi bekliyorum.

Çözüm
Onu listeme eklemiştim bayağıdır duruyor. O tarz da olur veya senin beğendiğin; izlemen lazim bunu, başyapıt dediğin de olur.

Hepsini izledim, özelikle Requiem for a Dream'i tekrar izlemeye niyetim yok. Bu tarz filmlerden ariyorum işte. Güncel dediğinize bir bakayim.
Yukarıda önerdiğim The Fountain filminin yönetmeni Requiem for a Dream ile aynı. İstersen şans verebilirsin. Benim en sevdiğim filmlerden.
Onu listeme eklemiştim bayağıdır duruyor. O tarz da olur veya senin beğendiğin; izlemen lazim bunu, başyapıt dediğin de olur.
Liste uzar gider ama şimdilik bunlara bak. Beğenmezsen aklımda birkaç tane daha film var.

Stay
Trainspotting
Druk
The Devil's Advocate
Constantine
Heat
The Menu
All Quiet on the Western Front
Aftersun
Sound of Metal
Joker
The Highwaymen
Sicario
Murder on the Orient Express
The Witch
Hell or High Water
Nightcrawler
Whiplash
Under The Skin
The Secret Life of Walter Mitty
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
Brothers
The Road
Atonement
There Will Be Blood
Collateral
Güzel CGI olan, çekimleri ve oyunculukları kaliteli, renkli renkli bol görsel şölenli film önerir misiniz?

Cameron'ın Avatar filmi gibi, Rick and Morty, Black Mirror, Blade Runner, Great Gatsby, Açlık Oyunları... Bu gibi tarz atmosferi olan yapımlar; distopik, neo-noir türleri vs.

Maymunlar Cehennemi, Yüzüklerin Efendisi, Fight Club, İnception, Zindan adası, İnterstellar, Marslı falan bunları izledim.

Özellikle kafa iyiyken izlenecek yukarıdakiler gibi film önerisi bekliyorum.
no exit bence cok iyi

Ender's Game, ortalama diyebileceğim bir bilim kurgu.
Sarmaz gibi.
No Exit bence cok iyi.
Baktım korku gibi, sarmaz.

Neden kafan iyiyken öneri istiyorsun? Daha sonradan ayık kafayla tekrar izlemek için mi?
Rick and Morty gibi yapımlar mesela kafan iyiyken efsane gidiyor. Öyle bir tat bekliyorum.

Arrival.
Oblivion.
Oblivion izledim, Arrival nasıldır? Diğerleri korku/gerilim bunlar tercihim değil.

Sarmaz gibi.

Baktım korku gibi, sarmaz.

Rick and Morty gibi yapımlar mesela kafan iyiyken efsane gidiyor. Öyle bir tat bekliyorum.

Oblivion izledim, Arrival nasıldır? Diğerleri korku/gerilim bunlar tercihim değil.
Dune filminin yönetmeni ile aynı. Kimilerine göre en iyi bilim kurgu filmi. Aksiyon çok yok. Daha çok gerilim, gizem tarzında. Oyunculara laf edilmez zaten. Başrolü Amy Adams oynuyor.

Dune filminin yönetmeni ile aynı. Kimilerine göre en iyi bilim kurgu filmi. Aksiyon çok yok. Daha çok gerilim, gizem tarzında. Oyunculara laf edilmez zaten. Başrolü Amy Adams oynuyor.
Farklı önerilerin var mı belirttiklerime daha benzer? Korku, gerilimden uzak. Gerilim olacaksa Zindan Adası gibi olabilir ama.

Alien serisini çok geç izledim keşke daha önce izleseymişim dedim. Tavsiye ederim. Arka arkaya çok iyi gelmişti bana.

Geri
Yukarı