İzlenen dizinin etkisinden çıkamama

kazuhaci

Femtopat
Cogunuza komik veya saçma gelebilir ama izledigim diziden sonra etkisinden cikamadim. Birazcik şey gibi, kendimi ana karakterin yerine koymusum gibi zaten izledigim süre zarfi boyunca her zaman ana karakter guclenince guclenmis gibi, uzuldugunde uzulmusum gibi oluyordu. Gercek hayatin berbatligi vuruyor. Aranızda vardır benzer durumu yasayan. Dalga gecmeyin, ne yapacagimi bilsem buraya yazmazdim. Iyi gunler dilerim.

Not: Korku filmlerinin etkisinden cikamama gibi degil. Orada yasamak istiyorum gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dizinin uzunluğuna ve alternatifinin oluşuna göre değişir izlediğiniz dizinin evrenine benzer diziler bulabilirsiniz genellikle 2-3 hafta sonra gidiyor o his bunu hızlandırmak için yeni bir diziye başlayabilirsiniz.

Bu dizinin uzunluğuna ve alternatifinin oluşuna göre değişir izlediğiniz dizinin evrenine benzer diziler bulabilirsiniz genellikle 2-3 hafta sonra gidiyor o his bunu hızlandırmak için yeni bir diziye başlayabilirsiniz.
Bende öyle yapsam hızlanır diye düşünüyorum ama hiç içimden gelmiyor çok severek oynadığım cs Minecraft valo falan bile hiç zevk vermiyor izlediğim başka şeyler de hiç zevk vermiyor yinede öneri için teşekkür ederim

2-3 haftaya geçer. Bana da olmuştu, hayat sıkıcı olunca kendini yerine koyacak karakter arıyorsun.
@kazuhaci normal, zamanla geçen bir şey. İlk zamanlarda etkisinden çıkamazsın, zamanla azalacak ve sonra bitecek.
Önceden de olmuştu ama bu sefer rüyalarıma girmemişti bu sefer baya bir derinden etkiledi hayatımın şuanki kısmından dolayı da olabilir yinede önerileriniz için teşekkür ederim

Geri
Yukarı