YouTube İzleyecek YouTube kanalı önerisi

YouTube'da artık karşıma izleyecek güzel kanal çıkmıyor. Instagram Reels'dan sıkıldığım şu günlerde bana izleyecek yerli/yabancı kanal önerir misiniz? Eğlence kanalı olsun eleştiri, bilim vs. istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ackie, Ryan Trahan, Nectar, Carry Potter, Nexpo, 140journos

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da artık karşıma izleyecek güzel kanal çıkmıyor. Instagram Reels'dan sıkıldığım şu günlerde bana izleyecek yerli/yabancı kanal önerir misiniz? Eğlence kanalı olsun eleştiri, bilim vs. istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Multiplayer, Tunca Arslan 1 ve 2, Mustafa Kadir, Barış can, elayja, garbarius, zgocbrayt, eğer çizgi roman vs dinlemeyi seviyorsan çağrı yalçınkaya.

Ben genelde CharmQuell, baso veya arada karşıma çıkarsa Nobel tech izliyorum. Bir de rraenee katil vakalarını izliyorum onlarda sarıyor isterseniz dediklerime bir bakabilirsiniz ya da zaten biliyorsunuzdur.

Geri
Yukarı