İzmir Karşıyaka bölgesine GigaFiber gelecek mi?

Merhabalar, güvenlik gereği bu şekilde bilgi aktaramıyorum. Hangi bölge için sorguladığınızı belirtirseniz yardımcı olabilirim.
Güvenlik değildir o gizliliktir, satış politikasıdır, imaj çalışmasıdır. Hangi fiziksel ya da sanal güvenlik riski taşıyor çalışma alanları bilgisi? Firmaya gıcık olan biri çalışanlarınızı bulup saldıracak mı ne olacak?

Merhaba, İzmir Atilla mahallesinde alt yapı 1000 destekliyor. Şuan bende kutu için randevu bekliyorum. Mahallede aktif olarak kullanılıyor mu ? yoksa activasyon bekleniyor mu

Güvenlik değildir o gizliliktir, satış politikasıdır, imaj çalışmasıdır. Hangi fiziksel ya da sanal güvenlik riski taşıyor çalışma alanları bilgisi? Firmaya gıcık olan biri çalışanlarınızı bulup saldıracak mı ne olacak?
Gidip kabloları ve diğer ekipmanları çalabilirsin rahatça.

Merhaba, İzmir Atilla mahallesinde alt yapı 1000 destekliyor. Şuan bende kutu için randevu bekliyorum. Mahallede aktif olarak kullanılıyor mu ? yoksa activasyon bekleniyor mu
Selamlar, Atilla Mahallesi'ni şimdi kontrol ettim, çalışmalar tamamlanmamış henüz. Tamamlanacağı tarih ile ilgili net bir süre veremiyorum ☹️ Bizde sabırsızlıkla sizlere ulaşmayı bekliyoruz🥳

Yeni konular

Geri
Yukarı