İzmir MSI servis

RealRoyals0

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, MSI laptopum için izmir içerisinde servis bakıyorum, en güvenilir yer neresi sizce? İstanbul’da yetkili servisleri var biliyorum, fakat kargolara güvenmiyorum. Önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben harddisk değişirse recovery gitmesinden korkuyorum bu yüzden servise gitsin istiyorum. Servis tamir ederse recovery gitmez demi ?
Msi her halükarda sıfırlıyor yani o konuda taviz vermiyorlar. bu güne kadar 4 ayrı Laptop gönderdim. Yedek alın ve o şekilde servise yollayın.

Msi her halükarda sıfırlıyor yani o konuda taviz vermiyorlar. bu güne kadar 4 ayrı Laptop gönderdim. Yedek alın ve o şekilde servise yollayın.
Hocam o zaman her türlü recovery gidiyor yani.. sizinle iletişime geçmek istiyorum
Hocam bilgisayarım biosta takılı kalıyor yedeği hdd diskimde. Fakat ben Windowsumu ssdye kurdum. F3e basıyorum biostan bir yere çıkmıyor. Acaba hdd mi söktürüp başka bilgisayarda usbye atsam uyar mı?

Geri
Yukarı