İzmir su kesintisi rezaleti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ronnie1035

Hectopat
İzmir Bornovanın Doğanlar Mahallesinde yaklaşık 13 saattir sular kesik. Sabah 7 den beri su yok İzsunun bu rezalete bir açıklaması var mı? Sabah ilk internette planlanan bir kesinti olduğu 12 de gelceği yazıyordu ancak hala sularımız yok.

Bunu belediyenize anlatmalısınız, tabii ulaşabilirseniz.
Çok az kişi bilir ama Kağıthane'de oturan ben gece 3-4 gibi neredeyse her gün suların yaklaşık yarım saat kesilip ilaçlandığını biliyorum. Eski büyükşehir belediyesinde böyle yapılmazdı. Her gün yapmayı gerektirecek ne yapıyorlar kim bilir.

Neden kesildiğini anlamak için aramayı denediniz mi?

Bu konunun tek çözümü burada değil, sandıkta aranır.

Bir başkan düşün işine gereksiz masraf olmasın diye bisiklet ile giden bir başkan. Tunç soyer.
Bir de her ay 4 5 tane 20 milyon TL'ye zırhlı araba kiralayan ampul parti başkanları.
(Bilerek ampul dedim doğrudan isim vermek doğru olmaz.)

Bir başkan düşün işine gereksiz masraf olmasın diye bisiklet ile giden bir başkan. Tunç soyer.
Bir de her ay 4 5 tane 20 milyon TL'ye zırhlı araba kiralayan ampul parti başkanları.
(Bilerek ampul dedim doğrudan isim vermek doğru olmaz.)
5 tane zırhlı araç alıyordu belki ama seni beni susuz bırakmıyordu. Belediyecilik konusunda çalışıyordu. Altyapı çalışmaları sağlıyordu. Ulaşım sorunu çözüyordu. Tabi senin için sandıkta öncelik bisikletle giderek bütçede kar sağlamak ise ben bilemem. Kendisi bisiklet ile gidiyor fakat seçimi kazandığı akşam bar da paraları eziyordu.
5 tane zırhlı araç alıyordu belki ama seni beni susuz bırakmıyordu. Belediyecilik konusunda çalışıyordu. Altyapı çalışmaları sağlıyordu. Ulaşım sorunu çözüyordu. Tabi senin için sandıkta öncelik bisikletle giderek bütçede kar sağlamak ise ben bilemem. Kendisi bisiklet ile gidiyor fakat seçimi kazandığı akşam bar da paraları eziyordu.
Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. Herkese iyi akşamlar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı