İzmir Valiliği'nden alınan karara göre içki ve sigara ürünleri satan yerlere kamera zorunluluğu getirildi

Çok yanlış düşünüyorsunuz. İçki içip sarhoş olduktan sonra trafiğe çıkan bir insan zaten eğitimsiz bir insandır. Ben de alkol kullanıyorum sık şekilde, hiç trafiğe çıkmadım alkol aldıktan sonra. Ayriyeten, yine bahsettiğim gibi bir kişinin içip sarhoş olduktan sonra birine sataşacak kıvama gelmesi demek alkolün KONTROLSÜZ tüketildiği anlamına gelir. Alkolü kontrollü tüketmenin önemini vurguladım zaten mesajlarımda.
Peki hocam kontrollü içen birinin çok büyük bir üzüntü yaşadığını düşünün yada depresyona girdiğini yada sevdiği birini kaybettiğini. Sizce hala o kişi kontrollü içebilir mi? Hayır bence tek seferligine de olsa kontrollü içemez ve sonrasında olacakları biliyorsunuz.

Peki hocam kontrollü içen birinin çok büyük bir üzüntü yaşadığını düşünün yada depresyona girdiğini yada sevdiği birini kaybettiğini. Sizce hala o kişi kontrollü içebilir mi? Hayır bence tek seferligine de olsa kontrollü içemez ve sonrasında olacakları biliyorsunuz.

Her dertlendiğinizde alkol içecekseniz, ohoo.

Geri
Yukarı