İzmir veya İstanbul'da Elektronik Cihaz Tamircisi Önerisi

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İki şehirde bazı yerleri araştırdım ama yaptırmak istediğim işlemi yapamayız diyorlar. Yaptırmak istediğim işlem anakartın işlemci soketi değişecek. Kendi servisine ulaşamıyorum. Mail attım istenilen bilgileri verdim ses seda yok, servisi de servispoint. İstanbul'da ensa bilgisayara wh üzerinden sordum yapamayız diyorlar. Profixe yazmak istemiyorum ekran kartımı kaybettiler ve sonra buldular. İzmir de ise laptop tamircisi çok olduğu için masaüstü cihazlarla ilgilenen pek yer yok. FN bilişim var onlarda yapamayız diyorlar. Sorum şu bu iki şehirde bu işlemi yaptırmış olanlar nerede yaptırdınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski anakartların tamiri yenisini almaktan daha pahalıya geldiği için uğraşmıyor kimse. Eğer anakartın güncel pahalı bir şeyse zaten bir zahmet bilişimcilerde yaptırma git kendi servisinde yaptır. Uğraşıp ulaşacaksın. Soket değişimi için bir makine var yanlış bilmiyorsam o da her elektronikçide yok. Bobin değişimi falan olsa eyvallah.

İlle de yaptıracam diyorsan Alsancak Fuar yakınlarına bakabilirsin orada çok var.

Eski anakartların tamiri yenisini almaktan daha pahalıya geldiği için uğraşmıyor kimse. Eğer anakartın güncel pahalı bir şeyse zaten bir zahmet bilişimcilerde yaptırma git kendi servisinde yaptır. Uğraşıp ulaşacaksın. Soket değişimi için bir makine var yanlış bilmiyorsam o da her elektronikçide yok. Bobin değişimi falan olsa eyvallah.
Anakart z97 gaming 5 1 pin kırık o da 1 adet ram slotunu algılamıyor. Dediğin makineyi biliyorum ama onun setini dizmek tamirden daha pahalıya patlıyor fiyat açısından. Kendi servisi cevap verse gidip yaptıracağım adamlar geri dönüş yapmıyor.

Anakart z97 gaming 5 1 pin kırık o da 1 adet ram slotunu algılamıyor. Dediğin makineyi biliyorum ama onun setini dizmek tamirden daha pahalıya patlıyor fiyat açısından. Kendi servisi cevap verse gidip yaptıracağım adamlar geri dönüş yapmıyor.
Dediğin pini, rehberlerden sen de sıkıştırıp takmayı deneyebilirsin aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı