İzmir'de 2.el parça satın alacak bilgisayarcı önerisi

Grim Reaper

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba, bazı parçaları değiştirdiğim için eskileri elimde kaldı satmak istiyorum. İzmir içinde 2.el parça satın alan bilgisayarcı öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Letgo'dan kendiniz satsanız daha iyi olur bence.
Alıcı yok hocam. + olarak çoğu 2.el sitesine ilan koydum zaten. Forumda bile ilanım var. Ama bazı parçalara bazı bilgisayarcılar daha iyi fiyat veriyorlar. Vermeseler bile 2.el fiyatıyla aynı alıyorlar alıcı aramakla uğraşmıyorsun. Tavsiyeniz varsa bekliyorum.

Alıcı yok hocam. + olarak çoğu 2.el sitesine ilan koydum zaten. Forumda bile ilanım var. Ama bazı parçalara bazı bilgisayarcılar daha iyi fiyat veriyorlar. Vermeseler bile 2.el fiyatıyla aynı alıyorlar alıcı aramakla uğraşmıyorsun. Tavsiyeniz varsa bekliyorum.
Benim bildiğim İzmir de o şekilde alan yok zaten alsalar da çok az fiyat verirler en hızlı yol bana göre Letgo'dan satmak elbet yazan biri çıkar zamanla.

Letgo bitti resmen. Son güncellemesi mahvetti uygulamayı. Kimse girmiyor artık. Eskiden öyle böyle yazan eden olurdu en azından, artık o da yok. Araştırın bence, değerinde alan bilgisayarcılar çıkar belki ama pek sanmıyorum. Çok çok biraz gezeceksiniz. Ek olarak sarı siteye de koyabilirsiniz.

Benim bildiğim İzmir de o şekilde alan yok zaten alsalar da çok az fiyat verirler en hızlı yol bana göre Letgo'dan satmak elbet yazan biri çıkar zamanla.
Var hocam. Rx 6500 üm için fiyat istedim adam değerinde aldı. Eski parça satmadığınız sürece ya aynı fiyata ya da biraz üstünde alırlar.

Letgo bitti resmen. Son güncellemesi mahvetti uygulamayı. Kimse girmiyor artık. Eskiden öyle böyle yazan eden olurdu en azından, artık o da yok. Araştırın bence, değerinde alan bilgisayarcılar çıkar belki ama pek sanmıyorum. Çok çok biraz gezeceksiniz. Ek olarak sarı siteye de koyabilirsiniz.
Evet hocam ilan açıyorum toplasanız 15 kişi görüyor. Onu da geçtim adam bana mesaj atıyor mesaj geliyor tam yazıcam dm yok oluyor. Saçmalık resmen. Adamlar alıcımın önüne geçiyor.

Aynen öyle. Kullanıcı azaldı hala geri vites atmadılar.

Aynen öyle. Kullanıcı azaldı hala geri vites atmadılar.
İlanı gören olsa yine diyecem millet bakıp da yazmıyor en azından. Sarı sitede öyle oldu mesela 200 görüntülenmesi falan var ilanın toplamda 5 6 kişi falan yazdı. Letgo'da şuan ilanı 2.koyuşum toplamda 50 60 falan görüntülendi zar zor. Şuan güncel sayı 15.

Atmamalarının nedeni sistemi ücretli yapma üzerine kurduklarından sanırım. Çünkü ilan süresi geçince tekrar yayına koyamıyorsun. Sıfırdan eklemen gerekiyor.
Boşverelim bunları sarı site çok daha kaliteli zaten. Öneri olarak bir fikriniz varsa kulağımı dört açtım dinliyorum. Aşağı yukarı bi 6 7 güne satmam lazım işlemcimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı