İzmir'de ekran kartı tamircisi var mı?

Bütçe
250 TL

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi. R9 270X yük altındayken 30 dakika sonra görüntüler bozulmaya başlıyor. İzmir'de bildiğiniz, sağlam tamirci var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@KrcDesign Arkadaşa katılıyorum. Isılı işlem yapıyorlar, 6 ay kadar ömrü oluyor. Laptopsa eğer, ekran kartını iptal ettir, onboard olarak kullan. Ekran kartı bozulan laptoplar bir daha tamiri olmuyor. Dolandırıcılar tamir edip satıyor, o yollara başvurma başın da belaya girer.

Siz bildiğiniz at diyorsunuz ben size bildiğiniz yer var mı diye soruyorum. Soruyu tekrarlayayım, masaüstü bilgisayarına takılı R9 270X 2 GB OC modeli var ve yük altında 30 dk sonra görüntüler sapıtıyor, oraya buraya kayıyor. Yukarıda dediğim gibi İzmir'de yaşayanlar cevap versin ekran kartı tamiri yapan yer var mı? (İnternete bak diyenler, onu ben de biliyorum. Sağlam, bildiğiniz yer var mı?)

Siz bildiğiniz at diyorsunuz ben size bildiğiniz yer var mı diye soruyorum. Soruyu tekrarlayayım, masaüstü bilgisayarına takılı R9 270X 2 GB OC modeli var ve yük altında 30 dk sonra görüntüler sapıtıyor, oraya buraya kayıyor. Yukarıda dediğim gibi İzmir'de yaşayanlar cevap versin ekran kartı tamiri yapan yer var mı? (İnternete bak diyenler, onu ben de biliyorum. Sağlam, bildiğiniz yer var mı?)
Adamlar yapma diyor. Sen anlamıyorsun. Çok istiyorsan git istediğin bir adama fark etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı