İstanbul'da kaliteli ekran kartı tamircisi

TurkmenDesign

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, RX580 ekran kartım var. Kartında sorun var. Kartımı yaptırmak istiyorum. Daha önce yaptırdığım yer oldu ama yine gitti. O yüzden sağlam bir yere ve kaliteli yerde yaptırmak istiyorum.

Bildiğiniz, önerdiğiniz yer var mı?

Teşekkürler.

Ekran kartı tamiri genellikle olumlu sonuç vermez. Isıtıp çalıştırırlar ve belli süre sonra geri gider. O yüzden fazla masraf etmeyin derim.

Anladım hocam. Bir yere verdim VRam sorunları vs baya bir sorun var dedi bana. 1500TL'de masraf çıkardı.

1500 TL fiyat verdi hocam. Bilemedim şimdi. Yani ekran kartları da baya pahalı yani. işte değer mi, değmez mi bilmiyorum.
Garantisi olmayan bir şey için bu kadar yüksek fiyat vermesi de üzücü. Evet kartlar çok pahalı ama ben bu parayı tamir için vermemenizden yanayım hala.

En kötü tek seferlik bir termal macun değişimine bile 100-120 TL isteyenler için 1500 TL gibi bir rakam böylesine bir sorun karşısında kendileri için bir fırsat, gönderip yaptırsanız bile o kartın uzun bir süre daha stabil ve hatasız çalışacağının da garantisi yok, ben olsam bütçeyi toplarlayıp yeni bir kart almaya bakardım..

Yeni konular

Geri
Yukarı