İstanbul'da kaliteli ekran kartı tamircisi

En kötü tek seferlik bir termal macun değişimine bile 100-120 TL isteyenler için 1500 TL gibi bir rakam böylesine bir sorun karşısında kendileri için bir fırsat, gönderip yaptırsanız bile o kartın uzun bir süre daha stabil ve hatasız çalışacağının da garantisi yok, ben olsam bütçeyi toplarlayıp yeni bir kart almaya bakardım..

Hocam, Vram'lerde sorunlar varmış. Yani yerleri kaymış, tam oturmamış ve bazıları da bozulmuş demişti yanlış hatırlamıyorsam. Yani ben almadan önce tamir görmüş kart. Yani bilemedim. O parayı da veremem ama yine de bildiğiniz varsa ona da getirip sormak , göstermek isterim.

Hocam, Vram'lerde sorunlar varmış. Yani yerleri kaymış, tam oturmamış ve bazıları da bozulmuş demişti yanlış hatırlamıyorsam. Yani ben almadan önce tamir görmüş kart. Yani bilemedim. O parayı da veremem ama yine de bildiğiniz varsa ona da getirip sormak , göstermek isterim.
Tam oturmamış dediğinin çözümü kartı ısıtıp Vramleri yerine oturtmak bu çok basit bir işlem ki garantisi de yok. Bunun için de 1500 TL istemesi gerçekten hoş değil.

Tam oturmamış dediğinin çözümü kartı ısıtıp Vramleri yerine oturtmak bu çok basit bir işlem ki garantisi de yok. Bunun için de 1500 TL istemesi gerçekten hoş değil.
Bilemiyorum hocam. Baya sıkıntılı dedi. Bazıları bozulmuş mu dedi kömürlenmiş mi değiştircem mi ne bir şeyler dedi ama anlamadım

Geri
Yukarı