İzmir'de Güvenilir Teknoloji Mağazaları

_MoRTaL_

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben pc toplamak için önereceğiniz alışveriş yerlerini bekliyorum. İzmir'de oturduğum için önereceğiniz yerlerin İzmir'de olması daha iyi olur. Ama önemli olan güvenilir olması ve sonra vereceği teknik destek, servis.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
İnventus ve SanalMarketim diyebilirim. Toplattığınızda 12 saat dayanıklılık testine sokuyorlar, eğer bir sorun olursa her parçayı tek tek değiştiriyorlar. 12 civarı sipariş verirseniz aynı gün toplayıp kargoluyorlar... Fiyat konusundada epey iyiler ikiside. Tercih sana kalmış ama benim kişisel tercihim sanalmarketim... Çeşitlilik bakımından. Bu arada monitör neye karar verdin? :D

KS
_MoRTaL_

_MoRTaL_

Hectopat
İnventus ve SanalMarketim diyebilirim. Toplattığınızda 12 saat dayanıklılık testine sokuyorlar, eğer bir sorun olursa her parçayı tek tek değiştiriyorlar. 12 civarı sipariş verirseniz aynı gün toplayıp kargoluyorlar... Fiyat konusundada epey iyiler ikiside. Tercih sana kalmış ama benim kişisel tercihim sanalmarketim... Çeşitlilik bakımından. Bu arada monitör neye karar verdin? :D

Sizin önerdiğiniz ASUS monitöre karar verdim. Ama Benq'nun RL modelleri de var oyuncular için ve daha uygun fiyatlı.

VATAN COMPUTER - BENQ - 21.5" RL2240H LED OYUN MONİTÖRÜ - Monitör

Bu nasıl? Bir de Vatan Computer, VatanCard'a ne kadar indirim yapıyor?

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
VatanCard'a pek indirim yapmıyor hatta hiç yapmıyor galiba arada bir %25 indirim oluyordu o da artık pek olmuyor. Özellikleri neredeyse aynı ama bu biraz daha küçük. Beyaz olması da değişik bir özelliği size kalmış. İki monitörde çok iyi.

Mert

Gigapat
Yer
Eskişehir
İnventus gerçekten güzel. Herkesten olumlu yorumlar alınıyor. Henüz alışveriş yapmak kısmet olmadı :) Hem fiyatlarda çok uygun.

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Konuyu güncelleyelim arkadaşlar, İzmirli Techopatlar, hangi mağazadan alışveriş yaptınız, hangisinden memnun kaldınız, hangisinde pişman oldunuz?

Yeni konular

Yukarı