İzmir'deki Trafik Kazası +18

Ateş düştüğü yeri yakıyor. Bu saatten sonra yakalansa ne olur. Giden gitmiş. Katilden farkı olmayan bu şahısların içeride çürümeleri tek temennimiz.

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyiz...

Edit: Şerefsiz 70 uyarısı olan yolda 180 ile gitmiş. Kırmızı ışıkta geçmesi de cabası. Mermiden farksız. Daha önceden de alkollu araç kullanmaktan ceza yemiş it.

Başlığı düzenleyin ayrıca. Kaza değil cinayet bu.

Son düzenleme:
Ekşi Sözlük'e göre şerefsizin arabasıymış.

Dosya Ekleri

• dace7a566691.jpg
    dace7a566691.jpg
    223,1 KB · Görüntüleme: 106
Herkese açık bir video olarak yükledim kaynağını bulamadım (sosyal medya üzerinden birisi gönderdi).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Araçla son sürat gaza basmanın zararları..
Kod:
https://www.facebook.com/kemalalkin27/videos/649890158792035/

Haberlerde görmüştüm. Çok üzücü bir durum. Allah ailesine sabır versin. :(

Herkese açık bir video olarak yükledim kaynağını bulamadım (sosyal medya üzerinden birisi gönderdi).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Araçla son sürat gaza basmanın zararları..
Kod:
https://www.facebook.com/kemalalkin27/videos/649890158792035/

İzlerken kanım dondu ya.

Frende yapmıyor, üstelik alkollü, üstelik aşırı süratli.

Yapacak bir şey yok. Ama insanımız nedense 5-10 saniye bekleyemiyor! Ben 1 dakika beklediğimi biliyorum.

Orada sağa sola bakıyorlar, aracın son hız geldiğini görüp koşmaya başlıyor. Abi, en tehlikeli yaya bu. Çünkü orada saniyelerle tepki vermek zorunda. Adam yavaş olsa da bu kaza olacaktı.

Adam zaten alkollü, herhalde yayalar durur diye düşündü, hızını fark edemediler, yada intihar girişimi :/

Araba sürücüsünü falan savunmuyorum ha yanlış anlamayın. Bu adam 10 yıldan aşağı yemez.

Otomobil kırmızı da geçiyor...Herhalde video da farketmediniz...
Frende yapmıyor, üstelik alkollü, üstelik aşırı süratli.

Yapacak bir şey yok. Ama insanımız nedense 5-10 saniye bekleyemiyor! Ben 1 dakika beklediğimi biliyorum.

Orada sağa sola bakıyorlar, aracın son hız geldiğini görüp koşmaya başlıyor. Abi, en tehlikeli yaya bu. Çünkü orada saniyelerle tepki vermek zorunda. Adam yavaş olsa da bu kaza olacaktı.

Adam zaten alkollü, herhalde yayalar durur diye düşündü, hızını fark edemediler, yada intihar girişimi :/

Araba sürücüsünü falan savunmuyorum ha yanlış anlamayın. Bu adam 10 yıldan aşağı yemez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı