İzmir'e taşınmaya değer mi?

Makaleler
44
İzmir'e gidip bir hayat kurmak nasıl olur?

Yani gitmeye değer mi ailecek? Aklımızda taşınma düşüncesi var. Tavsiye eder misiniz? Bir de iş bulmak kolay mı İzmir'de?

Şu an hangi şehirde yaşadığını belirtirsen daha güzel olur. Kişisel görüşüm, ne kadar batıya gidersen bu ülkedeki medeniyet seviyesi de o kadar artıyor. İzmir'de yaşamadığım için sosyal ve ekonomik durumlarda yorum yapamıyorum.

İzmir'e gidip bir hayat kurmak nasıl olur?

Yani gitmeye değer mi ailecek? Aklımızda taşınma düşüncesi var. Tavsiye eder misiniz? Bir de iş bulmak kolay mı İzmir'de?

Kendi yaptığınız mesleğe bağlı olarak iş bulmanız kolay veya zor olabilir. Sonuçta İzmir her açıdan oldukça fazla fırsatlar sunan bir il. Taşınacağınız yer belli ise paylaşırsanız oranın sosyal hayatı hakkında bilgi verebilirim. 10 yıldır İzmir'de yaşıyorum akrabalarımda burada yaşıyor.

Kendi yaptığınız mesleğe bağlı olarak iş bulmanız kolay veya zor olabilir. Sonuçta İzmir her açıdan oldukça fazla fırsatlar sunan bir il. Taşınacağınız yer belli ise paylaşırsanız oranın sosyal hayatı hakkında bilgi verebilirim. 10 yıldır İzmir'de yaşıyorum akrabalarımda burada yaşıyor.
Çeşme olacak. Nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Çeşme olacak. Nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Çeşme genel olarak İzmir'in elit yerlerinden biridir. Yazları insanların akın akın gittiği yerlerin başında gelir. Genel olarak sosyal yaşantısı güzeldir. İş hayatı içinde şunu söyleyebilirim; çeşme ağırlıklı olarak turizm sektörüne istihdam sağlar. Bunu sadece otel olarak düşünmemek lazım. Çevredeki marketler olsun restoranlar olsun ve daha nicesi istihdamda başı çeker.

Yeni konular

Geri
Yukarı