Kız arkadaş İzmir'e gittiğinde ne yapılmalı?

1631113246238.png

karakteri sağlamsa rahat ol ancak ortama uyma ihtimali çok yüksektir duruma göre terketmen en iyi seçenektir.

Sosyal'de bu kadar insanın birlikte toplanacağını hiç hayal etmemiştim, ne kadar iğrenç düşünceleriniz var. İnsanlar için İzmir ne? Şeytan yuvası mı? Postu paylaşan arkadaşta sevgilisine hiç güvenmiyor galiba. Böyle bir soru sorman bile kendisine hakaret. Yazık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'de bu kadar insanın birlikte toplanacağını hiç hayal etmemiştim, ne kadar iğrenç düşünceleriniz var. İnsanlar için İzmir ne? Şeytan yuvası mı? Postu paylaşan arkadaşta sevgilisine hiç güvenmiyor galiba. Böyle bir soru sorman bile kendisine hakaret. Yazık.

Ben normalde hiç ön yargılı biri değilim sadece insanların bu konular hakkındaki yorumları beni çok şüphelendirdi sadece, İzmir'e gitmeden önce hiç güven problemi yaşamadım hatta aklımın ucundan geçmezdi böyle bir şey düşüneceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben normalde hiç ön yargılı biri değilim sadece insanların bu konular hakkındaki yorumları beni çok şüphelendirdi sadece, İzmir'e gitmeden önce hiç güven problemi yaşamadım hatta aklımın ucundan geçmezdi böyle bir şey düşüneceğim.

Ya niye başkalarının sözüne bakıyorsun ki?
Düzenleme: Aslında "Yaw cigerim ne baquyosun elelemin sözüne?" yazmıştım. Modlar düzeltmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı