Kız arkadaş İzmir'e gittiğinde ne yapılmalı?

Arkadaşlar o kadar olumsuz yorum gördüm ki dayanamadım ben de boş boş durup şüpheleneceğime dedim ki İzmir'e gideyim orada bir iş bulur çalışır kendime bakarım hem sevgilime yakın olurum kafam rahat eder, akıl verenler için teşekkür ederim güzel yorum yapanlara. Sabaha otobüsüm var.

Hocam İzmir'e gidene kadar güveniyordum ama gideceği yer hakkında bilgi edinince çok şüpheci biri oldum ben önceden böyle değildim şimdi en ufak şeyde aklım karıda kalıyor.

Nereye gitmiş abi Allah aşkına? Endişen başına bir şey gelmesi mi yoksa ilk gördüğü erkekle yatacak diye falan mı korkuyorsun? Kız aksine rahat edecektir böyle bir düşünce yapın varsa. İnanamıyorum 2021 yolunda bile İzmir hakkında böyle bir şey okuduğuma. Gerçi şaşırmamak da lazım sanki 20 yıldır bir şeyler düzelmiş gibi.

Mesela bunun gibi sayfalardan çok okudum böyle şeyler.

Saçma sitelerde kim olduğu belirsiz insanların yazdığı yazılar nasıl İzmir'e mâl edilebilir? Birkaç kişi biten ilişkilerinin suçunu İzmir'e atmış çünkü giden kişi nispeten rahat bir hayat yaşama şansı bulup belki de kurtulmak istemiş boğucu ilişkisinden. Ya da kötü biridir, ya da sadece ayrılmak istemiştir. Sonsuza kadar aynı insanla durmak zorunda değil kimse? Neden insanlar reddedilmeyi ya da terk edilmeyi kabul edemiyor? Kabul edemediği için bunun korkusuyla kıskançlık krizine giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar o kadar olumsuz yorum gördüm ki dayanamadım ben de boş boş durup şüpheleneceğime dedim ki İzmir'e gideyim orada bir iş bulur çalışır kendime bakarım hem sevgilime yakın olurum kafam rahat eder, akıl verenler için teşekkür ederim güzel yorum yapanlara. Sabaha otobüsüm var.
Vay be.

Hocam nerelisin bilmiyorum fakat karşıdaki kişinin aldatma gayesi olduktan sonra senin yanındayken bile aldatır. İzmir'e gönderdim aklını çelerler beni unutur, benle ilgilenmez ortam güzel alışır benden ayrılır gibi düşüncelere kapılıyorsan da zaten o kız zaten seni sevmiyordur. Ayrılmak senin için en doğrusu olur ama bilmiyorum askerliğini yaptın mı eğer böyle aldatma korkusu falan varsa askere gittiğinde o askerlik bitmez mesela bir de bu açıdan düşün kız İzmir e okumaya gitti ' Eyvah benim sevgilim ortalık ***su' olacak diye bir kaide yok niyeti olan İzmir'de de olur herhangi bir muhafazakar ilde de olur yani o yüzden kafanı bu tür düşüncelerle bulandırmaya gerek yok.

Geri
Yukarı