Izoly IZ2756C165 27" alınır mı?

MelihQ

Kilopat
Daha fazla  
Şu anki kullandığım monitör BenQ 22 inç ve 60 Hz olduğundan dolayı, akıcı bir şekilde oyunlarımı oynayabileceğim ve biraz daha büyük bir ekranda film ve dizilerimi izleyebileceğim bir monitör bakarken aşağıya linkini bıraktığım fakat daha önce markasıyla hiç karşılaşmadığım bir monitörü bütçe bakımından uygun görüp siparişimi verdim. İçimde biraz kuşku kaldı haliyle fakat 2 değerlendirme var birisi direkt olarak fotoğraf koymuş ondan biraz içim rahat edip vermiştim siparişi. Sizlerin de düşüncesini almak isterim.

Link:

Şu anki kullandığım monitör BenQ 22 inç ve 60 Hz olduğundan dolayı, akıcı bir şekilde oyunlarımı oynayabileceğim ve biraz daha büyük bir ekranda film ve dizilerimi izleyebileceğim bir monitör bakarken aşağıya linkini bıraktığım fakat daha önce markasıyla hiç karşılaşmadığım bir monitörü bütçe bakımından uygun görüp siparişimi verdim. İçimde biraz kuşku kaldı haliyle fakat 2 değerlendirme var birisi direkt olarak fotoğraf koymuş ondan biraz içim rahat edip vermiştim siparişi. Sizlerin de düşüncesini almak isterim.

Link:
İzolyler genelde onerilmiyor neden bilmiyorum ama vardır bildikleri

İzolyler genelde onerilmiyor neden bilmiyorum ama vardır bildikleri
Üzülerek çöpe para verdiğinizi belirtmek isterim.
Izoly önerilmiyor burada.

Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Amazon'a da bir bakınayım dedim ve güzel bir indirimle karşılaştığımı düşünüyorum.

Prime abonelik ile bu monitör 5.405,85TL'den 3.799,00TL'ye iniyor. Markasını bilmediğim bir monitöre 3300 tl vereceğime hem bu kadar indirime girmişken Vievsonic almak daha mantıklı gibi ama fazla anlamıyorum monitörlerden. Bir de bu monitöre bakar mısınız?

Prime abonelik ile bu monitör 5.405, 85TL'den 3.799, 00TL'ye iniyor. Markasını bilmediğim bir monitöre 3300 TL vereceğime hem bu kadar indirime girmişken ViewSonic almak daha mantıklı gibi ama fazla anlamıyorum monitörlerden. Bir de bu monitöre bakar mısınız?

VA panel ghosting şikayeti alıyor. Tavsiye etmem. IPS araştırmaya çalışın. ASUS TUF serisi düşük bütçede bir nebze sizin işinizi görür. Sanırsam Dell'in stoku bitmişti öneremiyorum.

Geri
Yukarı