Izoly K202 nasıldır?

@Kadir008

Hocam lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın. Milattan kalma işlemci, ne olduğu belirsiz anakart ve RAM, kötü ekran kartı... Bu fiyata APU sistem toplanır ve hem kat kat performans verir, hem uzun ömürlü olur hem de geliştirmeye açık olur. Bir de sattığınızı söylüyorsunuz. Turbox, Izoly gibi markalar ve onun türevleri dolandırıcıdan başka bir şey değildir. İnsanların bilgisizliğinden yararlanan kötü firmalar.

Öyle yap laf anlatamıyoruz sana. 2.el APU topla kafan rahat olsun neden o APU sistemi 2x8GB RAM ile birlikte FPS değerlerini yükseltmek varken saçma sapan ekran kartı alma eğilimine girdiniz anlamıyorum. Son kez yazıyorum daha da konuya bakmayacağım. Yeni konu açar olabilecek toplama önerilerini istersiniz APU olarak yardım ederiz. Ben burada daha fazla dil dökmeyeceğim bilginize.

2. el toplayacak bir de APU :) :) :) . Sana olacakları anlatayım 2. el toplayayım derken her şey birbirine girecek bir RAM uyumsuz çıkacak bilmem ne parçasını alacağı kişi buluşmaya gelmeyecek parası elinde meydanda hababam sınıfı filmi gibi yakasında çiçekle kalacak parça iade etmek isterken karşı taraf ona engel atacak ve işin sonunda yüzü astarından pahalı olacak bir de bu covid döneminde hahahahahaha. . Görüyoruz ki adam bu konularda deneyimsiz ve bütçesi kısıtlı ben en tasarruflu seçeneği sunuyorum adama . Ne deyim :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı