Izoly K202 nasıldır?

2777 TL tuttu alın size ileriye dönük upgrade yapılabilecek bir sistem. Daha iyisini toplayabilen olur ama parçaları mümkün olduğunda en ucuza almaya çalıştım. Kasadan ve ekran kartından biraz daha kısılarak daha iyisi toplanabilir. i3-10100F bile koyulabilir.

2000 TL dedim 3000 tlem olsaydı zaten hazır alabilirdim.

Var halihazirda bir pcem özellikleri: i5-2400 işlemci 8 GB DDR3 RAM HP GT 630 2 GB ekran kartı.
Şu an bu sistem elinde var ise, ekran kartı alırsın 1K'ya, 2. el de bir i5 3470 buldun mu tadından yenmez. Yeni sistem almana gerek yok. Ya da alacaksan, bunu satmanı öneririm.

Hocam Turbox ve Izoly'e çok fazla linç ediyorsunuz ama zaten bunu bilinçli bir şekilde alanlar gayet mutlular.

10 senelik işlemciler, C4 niteliğinde PSU, hava akışı berbat kasa, ne olduğu bilinmeyen kalitesiz SSD, 10 senelik ekran kartları. Bu parçalar ileriye dönük mü hayır. Sadece saf insanları kandırıyorlar.

2000 TL'nin 1000 TL'sini bana ver. Sana GTX 750 Ti'li işlemcide ondan iyi olacak şekilde bir sistem toplayayım. Kalan 1000 TL'yi de bana verirsen sistem senin olur.

@Asdasgudas çok ama çok uyumsuz bir sistem. 9100F takılamaz çünkü anakart 1151 1151V2 değil. H310 kart gerekir, aynı biçimde 10100F içinse H410 anakart gerekir bunlara dikkat edelim. Ayrıca bütçeyi de aşıyor yani :D.
Doğru okusaydın anlardın bilinçli insanlar dedim ben.

Sözde bilinçli insan onlar. Bilinçli olanlar bunun gibi dolandırıcı markalara para dahi vermez.

2000 TL dedim 3000 tlem olsaydı zaten hazır alabilirdim.
230 TL'yi yuvarlamayın zaten fiyat çok daha aşağıya çekilebileceğini yazdım ekran kartını ve kasayı kısarsınız bütçe 2300 civarına düşüyor. o yuvarladığınız 230 TL bütçe artırsanız gayet güzel bir sistem alabiliyorsunuz. Sırf muhalefet olmak için yazıyorsunuz gibi geldi bana. Kimse bombayı savunmaz çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı