Izoly K202 nasıldır?

APU sistemin ne olduğunu biliyorum ancak APU aldıktan sonra kart taksam olur mu?

Mesela bu PC'ye.

Eksik parçalar var sıfırdan 3200G ayrı ayrı alın parçaları. Bunun içinse APU bilgisayar önerisi isimli bir konu açın temiz bir şekilde öneri yaparız. Ayrıca sonradan ekran kartı takabilirsiniz. Zaten 1650 Super gibi bir kart için para biriktirene kadar APU oynarsınız 2x8 Dual Channel yapar performansınızı ikiye katlarısınız ardından ise güçlü bir kart alıp takarsınız.

GDDR3 desteklediği için anakart(sanırım) o yüzden bunu attım.

APU sistem toplayabilir ancak büyüğüm ekran kartsız pcmi olur diyor.
Büyüğün ekran kartsız PC'mi oluyor diyor ise bu yazıyı ona göster:
Bir PC'nin grafikleri işlemesi ve PC'den görüntü alınabilmesi için illaki kocaman ekran kartına gerek yoktur efendim. Bazı özel işlemciler buna özel olarak üretilir ve içine entegre grafik konur. Bu entegre grafik çok küçük olsa da halihazırda duran PC'nizin içindeki ekran kartından 3-4 kat güçlüdür. Benim de ekran kartlı sistem alacak param yoktu ve bende böyle bir sistem topladım, çok da memnunum 2 yıl içerisinde de Allah'ın izniyle elime para geçerse güzel bir ekran kartı takacağım ve PC'min performansı artacak. Tavsiyem APU toplamanızdır.

Eksik parçalar var sıfırdan 3200G ayrı ayrı alın parçaları. Bunun içinse APU bilgisayar önerisi isimli bir konu açın temiz bir şekilde öneri yaparız. Ayrıca sonradan ekran kartı takabilirsiniz. Zaten 1650 Super gibi bir kart için para biriktirene kadar APU oynarsınız 2x8 Dual Channel yapar performansınızı ikiye katlarısınız ardından ise güçlü bir kart alıp takarsınız.

Eksik parçalar var derken?
Hah şimdi istediğimiz noktaya geldik. Evet dediğin 2 karttan birini al zaten direk yuvadan güç alıyor ekstra güç girişleri yok bunlar o sisteme iyi gider.

Bu ekran kartı Turbox'un bir performans farkı olmaz değil mi?

GDDR3 destekliyorsa neden olmasın?
Dostum alakası yok. Öyle bir şey yok yani. Öyle bir destek yok isterse GDDR5 olsun yine takıp tam performansla kullanabilirsin.
GDDR3 desteklediği için anakart(sanırım) o yüzden bunu attım.

APU sistem toplayabilir ancak büyüğüm ekran kartsız pcmi olur diyor.
Bir PC'nin grafikleri işlemesi ve PC'den görüntü alınabilmesi için illaki kocaman ekran kartına gerek yoktur efendim. Bazı özel işlemciler buna özel olarak üretilir ve içine entegre grafik konur. Bu entegre grafik çok küçük olsa da halihazırda duran PC'nizin içindeki ekran kartından 3-4 kat güçlüdür. Benim de ekran kartlı sistem alacak param yoktu ve bende böyle bir sistem topladım, çok da memnunum 2 yıl içerisinde de Allah'ın izniyle rlime oara geçerse güzel bir ekran kartı takacağım ve PC'min performansı artacak. Tavsiyem APU toplamanızdır.

Bir PC'nin grafikleri işlemesi.

Dostum alakası yok. Öyle bir şey yok yani. Öyle bir destek yok isterse GDDR5 olsun yine takıp tam performansla kullanabilirsin.

Bir PC'nin grafikleri işlemesi ve PC'den görüntü alınabilmesi için illaki kocaman ekran kartına gerek yoktur efendim. Bazı özel işlemciler buna özel olarak üretilir ve içine entegre grafik konur. Bu entegre grafik çok küçük olsa da halihazırda duran PC'nizin içindeki ekran kartından 3-4 kat güçlüdür. Benim de ekran kartlı sistem alacak param yoktu ve bende böyle bir sistem topladım, çok da memnunum 2 yıl içerisinde de Allah'ın izniyle rlime oara geçerse güzel bir ekran kartı takacağım ve PC'min performansı artacak. Tavsiyem APU toplamanızdır.

APU sistem istemiyor değil ekran kartıda alalım diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı