Izoly K500 alınır mı?

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Merhaba, önceden Polygold PG-956 kullanıyordum ve artık yarısı çalışmıyor. Sadece 2 yıl kadar idare eder mi beni bu klavye?

Hocam önyargılı olmayın, ciddi bir şekilde sebep açıklayın, o zaman desteklerim.

Hocam ön yargılı olmayın, ciddi bir şekilde sebep açıklayın, o zaman desteklerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok istiyorsanız alabilrsiniz.

Hocam önyargılı olmayın, ciddi bir şekilde sebep açıklayın, o zaman desteklerim.
Sebep olarak sattıkları PC'lere bakabilirsin. Dolandırıcı resmen bunlar. Tarihi eser bileşenleri toplayıp insanlara fahiş fiyattan satıyorlar. Gayet geçerli bir sebep. Siz Izoly'nin üreteceği bir ürünün kaliteli olabileceğine inanıyorsanız alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok istiyorsanız alabilrsiniz.
Çok istediğimden değil, ciddi bir sebep yoksa alacağım. Üstelik klavyesinden bahsediyorum, ekran kartından değil.

Not: Temiz iş çıkardığı kartlar da var.

Geri
Yukarı