Izoly Lotus X sistem neden alınmamalı?

Muhammed1221

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HD 5670
Q9400
350W Bien PSU
2X4 1333 MHz 8GB Ram
HD161HJ 160GB HDD
GA-G41M Gigabyte Combo anakart
İçindeki parçalar büyük ihtimalle ikinci el. Fanı bile sorunlu oluyor genelde. Ekran kartının sahte olması olasılığı yüksek ve bunların hiçbiri olmasa bile, fahiş fiyatlı. Kendim Izoly sistem kullanmış biri olarak söylüyorum. Monitör fason, ne olduğu belli değil. Büyük ihtimalle ghosting, coil whine, motion blur ve benzeri bir sürü sorun dolu. TN'miş paneli. İronik.

Arkadaşıma IZOLY Lotus X I5-4590 16gb 256gb Ssd Rx580 24 bu PC'nin alınmayacağını anlatmaya çalısıyorum ama dinlemiyor bu PC'nin neden alınmaması gerektigini söyler misiniz?
Yorumlarına baktım. Fotoğraflı olan tüm incelemelerde kasa farklı. Neyse bırakın alsın. Gülün geçin

Yorumlarına baktım. Fotoğraflı olan tüm incelemelerde kasa farklı. Neyse bırakın alsın. Gülün geçin
Hatta büyük ihtimalle ekran kartı, psu filan da farklı.

Arkadaşıma IZOLY Lotus X I5-4590 16gb 256gb Ssd Rx580 24 bu PC'nin alınmayacağını anlatmaya çalısıyorum ama dinlemiyor bu PC'nin neden alınmaması gerektigini söyler misiniz?

Efsane?
İzol aşireti mi satiyordu bunları?

İçindeki parçalar büyük ihtimalle ikinci el. Fanı bile sorunlu oluyor genelde. Ekran kartının sahte olması olasılığı yüksek ve bunların hiçbiri olmasa bile, fahiş fiyatlı. Kendim Izoly sistem kullanmış biri olarak söylüyorum. Monitör fason, ne olduğu belli değil. Büyük ihtimalle ghosting, coil whine, Motion blur ve benzeri bir sürü sorun dolu. TN'miş paneli. İronik.

Demek sizdeki tecrübenin sebebi bu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı