Izoly M.205 Bilgisayara 1500 TL yükseltme tavsiyesi

Bütçe
1500
PSU'yu değiştirdikten sonra güncel olanları olmasa da 3-4 yıllık oyunları rahat oynarsınız diye tahmin ediyorum. Xeon işlemci hakkında bilgim yok, gerçekten bir soğutucuya ihtiyacı olup olmadığıyla ilgili. Bütçe artırmanız mümkünse ekran kartını Sapphire Radeon RX560 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı (11267-18-20G) - Ekran Kartı - PC Bileşenleri | Teknobiyotik ile değiştirebilirsiniz. Son olarak, diğer arkadaşların dediği gibi satıp yenisini alabilirsiniz ama Izoly sistemi kaçtan satabilirsiniz bilemiyorum.
Denicem.
Forumdaki diğer arkadaşlar bu parçalarla (ilk söylediklerim) Gta 5, ETS 2, Fortnite gibi oyunları oynayabileceğimi söylediler.

Denicem.
Forumdaki diğer arkadaşlar bu parçalarla (ilk söylediklerim) Gta 5, ETS 2, Fortnite gibi oyunları oynayabileceğimi söylediler
Fortnite? GTA 5?? En düşükte 1280x720 anca olur bence. Eğer ekran kartınızı GTX 750Ti gibi birşeye yükseltirseniz anca. Benim hatam, oynatırmış. Bence hala anakartı değiştirmelisiniz.

PSU'yu değiştirdikten sonra güncel olanları olmasa da 3-4 yıllık oyunları rahat oynarsınız diye tahmin ediyorum. Xeon işlemci hakkında bilgim yok, gerçekten bir soğutucuya ihtiyacı olup olmadığıyla ilgili. Bütçe artırmanız mümkünse ekran kartını Sapphire Radeon RX560 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı (11267-18-20G) - Ekran Kartı - PC Bileşenleri | Teknobiyotik ile değiştirebilirsiniz. Son olarak, diğer arkadaşların dediği gibi satıp yenisini alabilirsiniz ama Izoly sistemi kaçtan satabilirsiniz bilemiyorum.
Zaten sadece Gta 5, Mineceraft, Fortine ETS 2 oynasam yeter.
Fortnite? GTA 5?? Eğer ekran kartınızı GTX 750Ti gibi birşeye yükseltirseniz anca. Üstelik anakartın kötü olduğunu düşünüyorum.
Bana oynatır dediler.

O zaman ben yükseltme niyetine babama yeni sistem aldırıyım. Her ay bir parça alıcaz zaten çakmaz inşallah. Kendisi zaten bilgisayardan anlamıyor. Ne dersiniz?
Bence de. Bu kadar eski ve çöp parçalara para harcamak yerine yeni sistem çok daha mantıklı.

Geri
Yukarı