Izoly M.205 sistem için Gametech X-Coler kasa nasıldır?

Dostum neden almadan önce bize danışmadın? O bilgisayarı geldiği gibi iade edin hiç açmayın hatta.
İş işten geçti 5 ay önceden almıştım. O zamanlar bu forumu yeni yeni keşfediyordum. Bilmiyordum kısacası :(
Bahsettiğin kasanın muhtemelen malzeme kalitesi çöp. O kadar ucuza önü mech kasa hiç iç açıcı gelmiyor.
Normalde 360 tl idi. Ben tredyol cüzdana 165 tl yükledim. Ondan sonra 360 tl oldu. Bende aldım.
Kasayı soruyorum arkadaşlar? Link bu nasıl 165 tl'ye geldi bana. GAMETECH X-coler Micro Atx Mesh Rgb Pro Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası Psu Yok | Trendyol
.

Son düzenleme:
Kullanıldığı malzeme, şasi kalınlığı, ağırlık vs gibi şeyleri hakkında bilgi yok sanırım ama eğer fanları Gametech Galaxy'nin egzoz fanı ile aynı ise sorun değil o fiyata kasa bile alınmıyor 165 TL'ye aldıysan sorun değil fakat ATX kart takamıyorsun sanırım kasa küçük bayağı. Ancak giriş sistem takarsın. Kasa elinde varsa inceleyebilirsin zaten. Bu arada konuda bayağı kötü kasa iade et falan denmiş fakat 165 TL'ye kasa alacaksa başka şans yok bundan. Elindekiyle yetinmen gerek.

Geri
Yukarı