Izoly marka SSD alınılır mı?

Bütçe
770Tl
Alınmaz Alınmaz Alınmaz Alınmaz Alınmaz bu ne olum böle bende enayi gibi alıcaktım köşeden dönmüşüm başka aliyim o zaman.

Almayın. 770 TL bütçe ile Izoly SSD alınmaz. Kaç GB istiyorsun? SATA mı M.2 mi?
Özür ben ram falanda alıcam 770 tl ye

SSD için toplam kaç TL bütçe ayırabilirsiniz onu söylerseniz daha iyi olur, DDR3 RAM diye düşünürsem 400-500 TL sanırım bütçeniz SSD icin ama bilemiyorum.

SSD için toplam kaç TL bütçe ayırabilirsiniz onu söylerseniz daha iyi olur, DDR3 RAM diye düşünürsem 400-500 TL sanırım bütçeniz SSD icin ama bilemiyorum.
1 Dk bakıyom

300Tl ram diyelim Kingston KVR16LS11/4 4 GB DDR3 SODIMM 1600 MHz Notebook Bellek Fiyatları ve Özellikleri

30 Lirada termal macun.

Ekran temizleyici 50 lira.

Verilerinin o kadar değersiz olduğunu düşünüyorsan alabilirsin Bana kalırsa alma.
Benim fotografla videoyla hiç işim yok programlada işim yok sadece oyun tabi bi kaç programda indirmek lazım bide dosya tabi

65 tlde usb.

Hesabladım 355 Tl SSD ye kalıyo.

Verilerinin o kadar değersiz olduğunu düşünüyorsan alabilirsin Bana kalırsa alma.
Yok yok almicam İzoly falan başka marka.

Başlıktaki gibi arkadaşlar bu linkteki SSD'yi alacağım ama Izoly markaya bulaşmayın demişti bir arkadaş. Sizce alınır mı? Almamalı mıyım?

Almayın. Aldırtmayın.

Benim fotografla videoyla hiç işim yok programlada işim yok sadece oyun tabi bi kaç programda indirmek lazım bide dosya tabi

65 tlde usb.

Hesabladım 355 Tl SSD ye kalıyo.

Yok yok almicam İzoly falan başka marka.
Hocam bütçeniz nedir?

@Beytullah_0046
240 GB bir SSD icin en ucuz markalar 400 TL’ler ile başlıyor, birazcık daha bütçenizi arttırmanız veya 120 GB’ye düşmeniz gerekir ki 120 GB hiçbir işe yaramaz bence tek başına normal bir kullanıcı için yeterli bir boyut olmayacaktır. Siz bilirsiniz ama ekran temizleyici gerçek manada gereksiz, mikrofiber bezi biraz ıslatıp silin ekranı 😅.

@Beytullah_0046
240 GB bir SSD icin en ucuz markalar 400 TL'ler ile başlıyor, birazcık daha bütçenizi arttırmanız veya 120 GB'ye düşmeniz gerekir ki 120 GB hiçbir işe yaramaz bence tek başına normal bir kullanıcı için yeterli bir boyut olmayacaktır. Siz bilirsiniz ama ekran temizleyici gerçek manada gereksiz, mikrofiber bezi biraz ıslatıp silin ekranı 😅.

Zaten ondan alacağım ve yanına da ekran temizleyici geliyor :/ Bilmeden lütfen cevap verme.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Beytullah_0046
Hocam nasıl ne alacağınızı bilemem temizleyici derseniz BİM’den gidin 20 TL’ye bez alın derim yani, amaçta burada yardımcı olmak bilip bilmemek değil zaten biliyor olsanız şuan konuşmuyor olurduk bütçenize göre almış olurdunuz ondan dolayı çokta şüphem yok bu konuda rahat olun 😁.

Geri
Yukarı