İzoly N12S i5-3470 alınır mı?

neyini değiştirirsem 2 ay sonra beni 1-2 yıl idare eder

evet biliyorum ama diğer sitelere nedense güvenesim gelmiyor

2. el güvenilir ve cok zorlanmamış bir pc bulabilme imkanınız var mı?
Günde yüzlerce sistem satan, bu forumdaki herkesin sistemini aldığı sitelere neden güvenmeyesin ? Bizim önerdiğimiz sistemlere güveniyorsun da önerdikleri siteye niye güvenmiyorsun.

Elden almaniz sart mi? Yoksa kargo olur mu? Bu konuda @408157 daha iyi yardimci olur.
kargoda olur fakat parçaların 11 bin lirayı aşmamasi hepsinin aynı site, uygulamadan olması lzm klavye mouse kasa (içindekiler) monitör olması gerekiyor bu yüzden hazır sistem arıyorum

Günde yüzlerce sistem satan, bu forumdaki herkesin sistemini aldığı sitelere neden güvenmeyesin ? Bizim önerdiğimiz sistemlere güveniyorsun da önerdikleri siteye niye güvenmiyorsun.
sizde haklısınız tabikide fakat hazır sistem fişe tak çalıştır mantığıyla sistem olmasını istiyordum tabiki kendimde montaj edebilirim

kargoda olur fakat parçaların 11 bin lirayı aşmamasi hepsinin aynı site, uygulamadan olması lzm klavye mouse kasa (içindekiler) monitör olması gerekiyor bu yüzden hazır sistem arıyorum

sizde haklısınız tabikide fakat hazır sistem fişe tak çalıştır mantığıyla sistem olmasını istiyordum tabiki kendimde montaj edebilirim
Kardeşim, kaliteli bir sistem al kenarda dursun. Monitörü ve çevre birimlerini eline para geçince al. Attığın sistem seni üzer. Kıymetli paranı çöpe atma.

Beni 4-5 ay idare etsin sonra direk elime para geçtiğinde kasa değiştireceğim zaten.

Hocam madem bildiğinizi okuyacaksınız niye konu açıyorsunuz? Sırf dandik klavye ve mouse set var diye o çöp 3.nesil sisteme 10k mı vereceksiniz? @Tommy Wiseau hocam doğru demiş elinize para geçince alırsınız monitörü.

Geri
Yukarı