Izoly N12X alınır mı?

Haklısınız. Zaten giriş seviyesi bir anakart. Konu sahibinin işini görecektir. Bütçeyi arttırabilirse B550M-K'de alınabilir tabii:
Bu daha uygun bunu tercih edebilir.

Dostum burası çorba olmuş, sana önerim, yeni bir konu açarak bütçeni 10 bin TL olarak belirterek, gelecek tavsiyeleri beklemen. Daha güzel, daha düzenli sistemler ve parçalar atılır. Şuan burası gerçek anlamda doktor yazısı..

Kanka Izoly N12X kullanıyorum i5 3470 ve GT 740 ekran kartı var yanında ek malzemelerde var zaten monitörün kendisi 3-4K yan malzemeler 2-3K civarı ediyor.

2012 de çıkmış işlemci, 2014 model ekran kartı, ölü sokket anakart, DDR5 çıkmışken DDR3 RAM, ayrıca 4K ya taş gibi IPS 165Hz Phillips, AOC, Acer monitör alınırken nerede 4K o monitör? Mouse 330TL ki ederi tartışılır, andromeda diye bir klavye koymuşlar 1670 TL en ucuzu o fiyatada XPG, Corsair gibi markaların klavyeleri var. 2. el 10 bin küsure monitör dahil 1660S, R5 3600 sistem dizerim eğer ki dersen bu sistem 0 diye sen 2012 de çıkmış işlemcinin ve 2014 de çıkmış GPU'nun 0 olduğuna inaanıyor musun? Ben inanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı