İzoly Sistem Kullanan Var mı?

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Ben izoly PC alanları anlamıyorum alanlar bana neden aldıklarını anlatabilir mi? Yani çok değişik, 2600 TL'ye i7 260 NVIDIA GT 730 satıyorlar ve anakart baya eski Dell model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstte yorum yapan arkadaşlar sorunu pek ciddiye almamış. Izoly bilgisayar almadım fakat alanların neden aldığını aşağı yukarı tahmin edebiliyorum. Günümüzde malum dolar kuru da belli ve bilgisayar fiyatları çok pahalı. Güzel ülkemizde maalesef asgari ücret bile açlık sınırının altında olduğundan dolayı bilgisayardan anlamayan insanlar ucuz bilgisayarı görünce hemen satın alıyorlar. Onlara da bir şey diyemezsin çünkü bilgisayarlar cidden çok pahalı ve insanlar bilmeden alıyorlar.

Benim 2. tahminim ise ki bu bana daha çok yatıyor tamamiyle bunları satan firmalar ve onları destekleyenler. Izoly bilgisayarları oyuncu bilgisayarı diye N11,Hepsiburada,Gittigidiyor gibi sitelerde satıyorlar ve bu satış firmaları da herhangi bir engelleme koymuyor. Bu yüzden insanlarda onlara da güvenerek alış yaptıklarını tahmin ediyorum.

Kısacası bilgisayar hakkında pek bir şey bilmemek ve maalesef bilgisayar fiyatlarının çok yüksek olması.

Üstte yorum yapan arkadaşlar sorunu pek ciddiye almamış. Izoly bilgisayar almadım fakat alanların neden aldığını aşağı yukarı tahmin edebiliyorum. Günümüzde malum dolar kuru da belli ve bilgisayar fiyatları çok pahalı. Güzel ülkemizde maalesef asgari ücret bile açlık sınırının altında olduğundan dolayı bilgisayardan anlamayan insanlar ucuz bilgisayarı görünce hemen satın alıyorlar. Onlara da bir şey diyemezsin çünkü bilgisayarlar cidden çok pahalı ve insanlar bilmeden alıyorlar.

Benim 2. tahminim ise ki bu bana daha çok yatıyor tamamiyle bunları satan firmalar ve onları destekleyenler. Izoly bilgisayarları oyuncu bilgisayarı diye N11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi sitelerde satıyorlar ve bu satış firmaları da herhangi bir engelleme koymuyor. Bu yüzden insanlarda onlara da güvenerek alış yaptıklarını tahmin ediyorum.

Kısacası bilgisayar hakkında pek bir şey bilmemek ve maalesef bilgisayar fiyatlarının çok yüksek olması.

Ben bu foruma 2 sene evvel başlamadan Turbox güzel diyen saflardandım. Sağ olsun, Technopat bana çok şey öğretti. Eski halime gülüyorum ara sıra :D.

Ben toplayacak sisteme para yetiştiremediğim ve daha kötü parça almamak için 3 yıl önce sanırım Turbox kullandım. 4GB RAM + HD3000 ile oyun performansı için ise rezalet. Film izlemek için bile tam sınırda yani alınmaz.

(!)Ben kullaniyorum, tam bir performans canavari. Icinde kendi gelistirdikleri 4GB ekran karti ve i7 var. Bu fiyata i7 var i7! Kacirmadan almistim, muhtesem. GTA 5'i kendi monitorleri (4K cozunurlugu varmis, alirken yaziyordu) ile kullaninca 100FPS'den asagisini goremedim. Tum yeni nesil oyunlari sorunsuz oynatir. i7 var sonucta, kendi yazilimlarini da yapmislar TurboX Control Center diye, ben cok sevdim RGB de var.(!)

Alinmaz.

Geri
Yukarı