Izoly Swift alınır mı?

Peodys

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, benim 3K bir bütçem var.
2700'e Izoly Swift alıp ileride içine 8 GB RAM + Kendi 1TB HDD'm var onu ve 2. el bir ekran kartı takmayı düşünüyorum (4 GB GT 730 veya 4 GB RX550) sizce alınır mı?
Eğer alınmazsa 3K ya toplayabileceğim bir sistem yazar mısınız?

2700'e Izoly Swift alıp ileride içine 8 GB RAM + kendi 1TB HDD'm var onu ve 2. el bir ekran kartı takmayı düşünüyorum (4 GB GT 730 veya 4 GB RX550) sizce alınır mı?

Izoly ve Turbox'dan uzak dur 2. el eski parça kullanıyorlar uzun ömürlü değil en fazla 2 ay dayanır.

2700'e Izoly Swift alıp ileride içine 8 GB RAM + Kendi 1TB HDD'm var onu ve 2. el bir ekran kartı takmayı düşünüyorum (4 GB GT 730 veya 4 GB RX550) sizce alınır mı?
İzoly ve turbox en az 10 yıllık parçalar kullanıyorlar.

İzoly ve Turbox markalarını kesinlikle önermiyorum. Fakat bütçe çok düşük olunca mecbur onlardan başka bir seçim şansı kalmıyor. 3K bütçe ile ikinci el düzgün bir şey toplamanın da zor olduğunu düşünüyorum. O yüzden bilgisayardan beklentinizin çok fazla olmaması şartı ile öneririm maalesef..

Bütçeyi 5-6K da yapabilirim siz bana sistem toplayabilir misiniz?

Izoly ve Turbox markalarını kesinlikle önermiyorum. Fakat bütçe çok düşük olunca mecbur onlardan başka bir seçim şansı kalmıyor. 3K bütçe ile ikinci el düzgün bir şey toplamanın da zor olduğunu düşünüyorum. O yüzden bilgisayardan beklentinizin çok fazla olmaması şartı ile öneririm maalesef.

Bütçeyi 5-6K yapabilirim toplayabilir misiniz çok anlamıyorum.

İzloy alınmaz.

Herkes alınmaz diyor 5-6k aralarında bir sistem toplar misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı