Izoly Swift alınır mı?

Adamın bütçesi bu. Izoly yerine 2. elden bu sistemi alması çok daha mantıklı. IBAN paylaşmak serbest olsa IBAN versin 2K ben ekleyim daha iyisini alsın.
hocam bende onu diyorum ancak, 3 kya alacağına biraz daha ekler daha iyisini alıri, şimdi alacağı sistem ne oyun oynatır ne birşey, bak bende pc alacağım 7500tl bütçem oldu ama bende almıyorum 16k yapıp alacağım.

Bu sistemi alsam PSU kasa falan bütçe aşıyor Izoly de olsa katlansam mı acaba?
Hocam siz pc'yi ne için topluyorsunuz? oyun içinmi oyunsa hangi oyun?

hocam bende onu diyorum ancak, 3 kya alacağına biraz daha ekler daha iyisini alıri, şimdi alacağı sistem ne oyun oynatır ne birşey, bak bende pc alacağım 7500tl bütçem oldu ama bende almıyorum 16k yapıp alacağım.

Hocam siz pc'yi ne için topluyorsunuz? oyun içinmi oyunsa hangi oyun?
Ekleyebilsem eklerdim zaten. Ayrıca oyun için almıyorum ileride eklersem ekran kartı eklerim zaten.

Herkes baba parası yemiyor sana giren çıkan yoksa mesaj yazma açtığım konuya.
Baba parasıyla ne alaka? benim elimdeki sistemin ederide 2500 civarı yni bende ahım şahım sistem kullanmıyorum, işte bende bende böyle bir sistemin rezilliğini çekme diye alma az daha koy daha iyisini al diyorum ya.

Baba parasıyla ne alaka? benim elimdeki sistemin ederide 2500 civarı yni bende ahım şahım sistem kullanmıyorum, işte bende bende böyle bir sistemin rezilliğini çekme diye alma az daha koy daha iyisini al diyorum ya.
3k lık pc den gta5 açmasını beklemiyorum zaten oyun falan oynayacağım diye birşey demedim. İdarelik alcam dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı