Izoly ve Turbox Sosyalde yasaklansın!

İzoly ve TurboX yasaklansın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    99
Neden yasaklansın ki bu markalar? Bende bu markaların yanından bile geçmem ama beğenen vardır, seviyordur. Neye göre yasak?

Google'da "İzoly, Turbox nasıldır?" diye bir aratma yapsa yeterli cevabı alacakken bunu bile yapmayıp üfff RGB var diyip kötü sistemleri/ekipmanları alıyorlarsa bu alan kişinin cahilliği. Hak ediyor böyleleri. Sonra da 3000-4000 TL verdikleri sistemle kendilerini avutuyorlar. Sorsan RX550 ile Cyberpunk 2077'yi ultra oynuyorum der.

Kesinlikle yasaklanmamalı. Bilgisayardan anlamayanlar gelip sormalı, konu açmalı ve yardım almalı.

Sizin gibi boş konu açanlar veya troll içerikli Turbox konuları onaylanmasa daha mantıklı.

Arkadaşlar Izoly ve Turbox bilgisayarlar sosyalde yasaklansın. Nedeni ise ikinci el eşyaları çok güzelmiş gibi gösterip insanların paralarını çöpe atmış oluyor ve bu da insanların bilgisayarlardan nefret etmesini sağlıyor. RGB'li eşyaları insanlar beğendikleri için pahalı oluyor. Bu yüzden Izoly ve Turbox sosyalde yasaklansın!
Ne zaman o tarz bir konu açılsa zaten ya linç ediliyor, ya da dalga geçiliyor. Böylece de almayı düşünenlerin görme ve vazgeçme şansı yükseliyor. Burada amacımız insanlara yön göstermek ve yardım etmek. Evet TurboX'in alınmaması gerektiğini 1000 kere yazdık fakat 1001. kez yazmaktan zarar gelmez.
Ayrıca aynı konudan zaten bir tane daha açılmış. Turbox ve İzoly yasaklansın

Yeni konular

Geri
Yukarı