İzoly/Turbox alınmaz

Herkese merhaba, eleştiri konuları veya makaleleri yazmak yasak mı bilmiyorum ama bir konu hakkında konuşmak istiyorum, Izoly ve Turbox gibi markalardan kazıklanan küçük kardeşlerimiz, şimdi Izoly ve Turbox nedir tam olarak?

Bu 2 marka Hepsiburada, Trendyol vb gibi sitelerde 2-4 bin TL arası 2012'de üretimi durmuş parçalar koyup PC satıyorlar. Bunu gören küçük kardeşlerimizse RGB'yi ve fiyat ucuzluğuna görünce babasının kafasını yiyip PC 1 ay sonra elinde kalıyor, bazı ürünlerde yanında monitör ve klavye mouse, vb. veren ürünler de var, ve bu tamamen cazip etmek için. Arkadaşlar "almayın", o paraya gider fıstık gibi PC toplarsınız. İçine 1. nesil i7 ve RX 550 koyuyorlar, o paraya gider daha iyilerini alırsınız, ki kullandıkları ekran kartları ve işlemcilerin yarısı ya internet kafelerde günde 120 saat kullanılıp takıldı ya da 2012'de üretimi duran parçalar. Sırf RGB'si var diye cazip olup almayın, gidin 6 bin gibi bir bütçeniz varsa araştırın biraz 6800 gibi paralara GTX 1650, Ryzen 5'li şeyler alın. Onlar daha kaliteli, lütfen düşmeyin bu tuzaklara.

Izoly ve Turbox'u savunanlara da takmayın yakında onların evine bomba imha ekibi gider. Yok ben oyun için değil ofis işleri için alacağım diyenler: O paraya gidin ASUS, Huawei, HP vb gibi markaların 3-4K'lık laptopları var onlar daha kaliteli parçalar koyuyorlar ve en azından onlar patlayıcı koymuyorlar, umarım anlatabilmişimdir. Hoşça kalın ve kendinize çok iyi bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Syxtro bak kardeşim son lafımı deyip gideceğim bu foruma giren birileri zaten biliyordur alınıp alınmayacağını alan insanlar bu forum gibi yerlere girmediği için istediğin kadar yaz yine görmez gerçekten bak birini bu bilgisayarı almaktan vazgeçirdiğin zaman beni bul özür dileyip susayım.

Arkadaşlar boş konuşmayın.(!) Turbox kullanıyorum 10 yıldır hiçbir sorun çıkmıyor. Hem arcibi var Ultra ayarlarda 1.000 FPS açıyor.(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı